Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Evertonie raczej spokojne lato się szykuje. Dostałem 70 milionów na transfery, ale będę musiał wykonać jakąś księgową gimnastykę, bo po przedłużeniu kontraktów niewiele zostało wolnego kwitu w budżecie płacowym. Na pewno odejdą Rajković i Calvert-Lewin (łącznie za jakieś 25M) i mam nadzieję, że Fiorentina wykupi przebywającego tam na wypożyczeniu Bernarda, a Galatasaray Robinsona. 

 

Muszę na pewno kupić jakiegoś bramkarza na ławkę (fajnie byłoby jakby był to Anglik/Szkot/Walijczyk, ale nie mam pomysłu) i poszukać zmienników dla Emre Cana (chyba, że znowu uda mi się go wypożyczyć) i Ramseya.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

Dejcie jakichś ciekawych brytyjskich bramkarzy na ławkę. Mam na celowniku Gunna z Southampton (numer 2 w reprezentacji) i wonderkida z Leeds, ale pierwszy jest warty 25 bań, a za drugiego chcą 65.

Dean Henderson :) Nie wiem jak on wygląda na starcie w FM19, ale u mnie w FM18 naprawdę się rozwinął do tego stopnia, że go nawet raz czy dwa powołali do reprezentacji Anglii, co nie jest takie oczywiste jak się gra w Celtiku.

W realu ponoć też chłopak z talentem, ostatnio się mówiło, że obserwował go Bayern i Juve.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, ajerkoniak napisał:

@schizzm o jak szanuje za wybór Safina. Bardzo długo mu kibicowałem, choć jego ograniczenia były widoczne aż nadto :)

No tak się zachwycilem, że napisałem o jego jednorecznym backhandzie, a on mial przecież swietny obureczny :)

 

A najlepszy jednoreczny backhand bez podziału na płeć miała Justine Henin. Na powtórkach w zwolnionych tempie mogłem fapowac do telewizora na jego widok ;)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Brudinho napisał:

 

Bo nie umiem wypić 1-2 wale po 8-12

Jako człowiek nie lubiący kawy nigdy nie zrozumiem. Piję z 2-3 rocznie i dają takiego kopa, że przez 3-4 godziny latam jak nawiedzony. A są one niezwykle słabe. Wyobraźcie co się stało jak raz wypiłem to

Mother-sues-Monster-Energy-over-death-of

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...