Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Seju napisał:

Jakie garnki sie teraz kupuje zeby bylo zajebiscie? Chodzi o caly zestaw i zeby nie kosztowaly 1500zl za 4 sztuki. Po dwoch dniach researchu sklaniam sie ku - po prostu - stali szlachetnej, bo zalezy mi na tym, zeby powloka sie nie niszczyla zbyt szybko (garnek za dwie stowy z powloka ceramiczna po roku uzywania jest do wyjebania, a nigdy nie tknalem go metalem). W czym gotuja szanowni forumowicze? @garnczan12, @Patelniak, @WokOnly, @ChujaSeUsmaz - jakies tipy?

 

Jeżeli chodzi o komplet to ino stal. Praktyczna, tania i wygodna. Dodatkowo polecam mieć przynajmniej jeden porządny (cena nie gra roli, Tefal spoko) teflon. Oczywiście jak chcesz się bawić to jedna patelnia żeliwna też będzie zajebista i wytrzyma (zadbana) z kilkadziesiąt lat.

Odnośnik do komentarza

Zaczyna się kurwa, jakiś CHUJ stwierdził, że dobrym pomysłem jest wypalenie swojego pola. Pożar objął póki co z 20ha i patrząc na wiejący w chuj wiatr ogień pewnie obejmie drugie tyle w momencie zagrażając okolicznej zabudowie. Jebie na kilka kilometrów w każdą stronę. No co za POJEBEM trzeba być. 

Odnośnik do komentarza

Federera docenilem dopiero w ostatnich latach. Nie cierpialem jego dominacji w pierwszej dekadzie. Cieszyłem się jak głupi, że w końcu Nadal go zastopował. Teraz dopiero mi się go dobrze ogląda. Siły już nie te, to postawienie wszystkiego na boiskowa mądrość i te przepiękna technikę. Najpiękniej grający tenisista. 

@kaderr zapomniałem o Gasquecie i jego lewej stronie. Pamiętam jak się ni. jaralem, jak wieszczono mu świat u stóp jak miał 15 lat. Szkoda że nie wyszło :(.

 

Hewitta nigdy nie lubiłem, wkurwial mnie swoja osobowością i nie miał nig przyciągające dla oka, jego kalka był dla mnie Murray, którego też nie mogłem zdzierzyc. 

 

Pamiętam, że jeśli chodzi o styl, to pięknie na kortach ziemnych grał Guillermo Coria, to z jaką lekkością się poruszał a i tak wszystkich dominowal na maczce. Co prawda potem okazało się, że to sterydziarz, no ale technikę miał piękna :)

 

sorry za błędy, na szybko z telefonu i w pełnym słońcu ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, schizzm napisał:

Davenport, fuj. Byłem obóz Hingis i jej technicznego i inteligentnego tenisa. Zresztą na teraz to chyba mnie najbardziej jara w tym sporcie. Dlatego też tak bardzo podobała mi się gra Radwańskiej, bo miała to coś ze starego opartego na technice tenisa kobiet. :)

Nie pamiętam skąd tam było tyle miłości do Lindsey, ale pamiętam, że nawet nazywała ją "Balbinka" czy jakoś tak. No naprawdę, szaleństwo :keke:  Za to bardzo nie lubiła Henin-Hardenne.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Federera docenilem dopiero w ostatnich latach. Nie cierpialem jego dominacji w pierwszej dekadzie. Cieszyłem się jak głupi, że w końcu Nadal go zastopował. Teraz dopiero mi się go dobrze ogląda. Siły już nie te, to postawienie wszystkiego na boiskowa mądrość i te przepiękna technikę. Najpiękniej grający tenisista. 

@kaderr zapomniałem o Gasquecie i jego lewej stronie. Pamiętam jak się ni. jaralem, jak wieszczono mu świat u stóp jak miał 15 lat. Szkoda że nie wyszło :(.

 

Hewitta nigdy nie lubiłem, wkurwial mnie swoja osobowością i nie miał nig przyciągające dla oka, jego kalka był dla mnie Murray, którego też nie mogłem zdzierzyc. 

 

Pamiętam, że jeśli chodzi o styl, to pięknie na kortach ziemnych grał Guillermo Coria, to z jaką lekkością się poruszał a i tak wszystkich dominowal na maczce. Co prawda potem okazało się, że to sterydziarz, no ale technikę miał piękna :)

 

sorry za błędy, na szybko z telefonu i w pełnym słońcu ;)

 

W sumie miałem/mam podobne odczucia i sympatie. No, poza Federerem. Ja jestem w nim zakochany od 2003 roku jak głupi. Jedyny w swoim rodzaju był też Fabrice Santoro (oburęczny backhand i forehand). 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...