Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Nie no, swojego czasu nawet ciekawe covery robił. Takie dobre do przytulańca na dyskotece w szkole. Więc sentyment pozostał ;)

Ty tak serio? :_eek:

 

Cze i :pozdro600: w piątek po wczorajszym pracowniczy pifku.

Odnośnik do komentarza
 
Tylko ten Bonus dalej walczy, ktoś wpadł na pomysł, że te freak fight są jednak dobre i mamy FAME MMA, teraz ten Bonus będzie walczył ze szczecińskim Taxi Złotówą.
Może zwyciężczyni kobiecej walki FAME MMA popojedynkuje się z kobitką ze skuterem ze Szzecina
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie nie bardzo Stachursky'ego potrafię rozgryźć. Tzn uważam tak jak @kuab, że jest dość sprawnym oportunistą, ale nie wiem, na ile świadomie kreuje swój wizerunek i wyczuwa tendencje w muzyce, a na ile po prostu na ślepo trafia co jakiś czas na odpowiednią falę.

 

No bo najpierw grał soft rocka, nawet przecież na Opolu, potem właściwie zaistniał dzięki power dance/eurodance, co było dość drastyczną zmianą nurtu, słynna wiksa z 1999 :D  później znów coś w stylu pop rocka przez dziesięć lat, i znów zwrot w 2009, niedawno jakieś single dla Sebiksów w bmw...

 

Trzeba przyznać, że mimo przeciwności jakoś się utrzymuje na powierzchni, pytanie na ile na serio podchodzi do swojej twórczości, a na ile czuje po prostu potrzeby publiczności :-k 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Perez napisał:

Chyba pierwszy raz cieszę się, że jest zimno... Lodówka padła, więc przy temperaturze dzisiaj w porywach do 5 stopni będzie na balkonie jak w lodówce :).

pogoda jakby też już taka na grilla... :> 

 

miałem mieć wolne, ale niestety, PIERWSZY DZIEŃ MIESIĄCA, wczoraj coś się zesrało i tak oto jestem.

 

dzień dobry się z Państwem!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...