Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, Reaper said:

@kuab martwią mnie te relacje jeśli chodzi o same odczucia co do miasta :-k Bo jednak jakbym miał spędzić czy to w Kuala Lumpur czy w Penang tydzień z dwójką małych bachorów, to nie mógłbym się skupić tylko na chodzeniu na żarcie, tylko wypadałoby znaleźć jakieś tereny zielone czy coś :-k A upał w betonowym mieście to już w ogóle masakra się robi. Ale chyba w granicach ok. 1.5h lotu od Singapuru, to nie ma nic innego cywilizowanego i sensownego dla rodziny z niemowlakami :-k 

 

Współczuję :(

 

:keke::P 

 

@me_who & @Ingenting wszystkiego najlepszego :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kamtek napisał:

@Bebokjest znawcą wszystkiego (np. w temacie wietrzenia pralek), ale to wiemy nie od dzisiaj. Jeśli znałby Gacka, wyjaśniłoby się, skąd ten ostatni ma zawsze pod ręką specjalistę od każdej dziedziny.

Gacka też warto sobie czasem przewietrzyć... :keke:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam dobrze nawet dzień jak wyszło Dosko. Spotkałem się wtedy na domowce z moim kumplem muzykiem i długo rozkminialismy co się stało w głowie Jacka S. 

Tak samo teraz mam podobne rozkminy z nową falą polskiego rapu. Chyba się zbiorę do napisania dłuższego posta o tym :D

I oczywiście serdeczne życzenia koledzy @Ingentingoraz @me_who

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, szramek napisał:

Tak samo teraz mam podobne rozkminy z nową falą polskiego rapu

 

No ja jestem pod tym względem starym grzybem, bo do mnie nowa fala jakiegokolwiek rapu nie trafia w ogóle :roll: Szczególnie rymowanie aye z aye ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...