Skocz do zawartości

Ciekawe gry RPG


frodo

Rekomendowane odpowiedzi

@me_who

 

Ja wiem, że są, ale tego dowiadujemy się (ze szczegółami) dopiero w dwójce. Może Liara będzie chciała dogłębniej zbadać sprawę? Może to się do czegoś przyda przy walce ze Żniwiarzami? Teoretyzuje mocno, bo nie wiem jaką ścieżka pójdą twórcy. Czy będzie głębsze poznanie historii Żniwiarzy czy tylko krwawa rzeźnia.

 

 

@Joszi

 

 

"Pomimo tego, że wszystko wskazywało na doszczętne wyginięcie protean pozostali jeszcze ci, którzy zostali porwani przez Żniwiarzy. Mieli oni zamiar wykorzystać miliony protean do stworzenia nowego Żniwiarza, lecz z jakichś powodów nie udało im się to. Postanowili za to znaczną ich część wykorzystać jako swoje sługi, posługując się w tym celu indoktrynacją. W miarę upływu czasu zastępowali kolejne organy zamiennikami technicznymi aby rekompensować stale pogłębiające braki w ich zdolnościach, które wywoływane były przez długotrwały wpływ indoktrynacji. Po kilku cyklach klonowania, które najprawdopodobniej przeprowadzono w czasie wyniszczania kolejnych systemów przez Żniwiarzy, postanowili oni znacznie zmodyfikować ich genetycznie tworząc praktycznie nową rasę. Rasa ta nazwana została przez późniejszych mieszkańców galaktyki Zbieraczami."

 

Źródło - http://pl.masseffect.wikia.com/wiki/Proteanie

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mnie też swojego czasu wciągnął (chyba był w domyślnej konfiguracji któregoś Ubuntu, bodajże 8.04, a jak nie, to w oficjalnych repozytoriach), aczkolwiek byłem zbyt casualowy i poległem na którejś misji, której nijak nie mogłem przejść :-k

 

Można by spróbować raz jeszcze, pewnie jest już kilka wersji do przodu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Niedługo? Na początek roku planowana jest open(taka jakby...) beta. Póki co nie wiem na co czekam bardziej, na Diablo 3, czy na Path of Exile, które choć jest typowym klonem tej pierwszej gry, to mimo to zapowiada się jako interesujący mmo hack&slash osadzony w świecie dark fantasy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...