Skocz do zawartości

Ciekawe gry RPG


frodo

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam sobie lubię sprawdzić jak zareagują postacie na bycie milusim, a jak na wyrzucanie ich przez okna :) Poza tym, za pierwszym razem np.

nie przewidziałem, że pojawi się Legion, co w połączeniu z możliwością odwiedzenia quarian budziło moją ciekawość :) Pomijam, że za pierwszym razem nie udało mi się wybronić Tali przed wypędzeniem, a bardzo ją lubię i mi się zrobiło przykro ;)

 

Do tego zakładając, że ME3 będzie można przerzucić sejwy z ME2 wolę mieć

oba "główne" zakończenia.

Swoja drogą

Iluzja dostaje niesamowitego szału jak się wysadzi bazę Zbieraczy :D

 

Odnośnik do komentarza

Tak miało być już w dwójce, a wiadomo jak to się skończyło. W 95% przypadków rezultaty podjętych decyzji poznałem przez krótką wiadomość (chociaż niektóre aż się prosiły o rozwinięcie), a niektóre były zabugowane (Conrad).

Odnośnik do komentarza
ja tam sobie lubię sprawdzić jak zareagują postacie na bycie milusim, a jak na wyrzucanie ich przez okna :)

 

Od tego jest jutjub ;)

 

nie przewidziałem, że pojawi się Legion, co w połączeniu z możliwością odwiedzenia quarian budziło moją ciekawość :)

 

 

Nie wiem, czy już to sprawdzałeś, ale studzę Twój zapał - quarianie nie reagują w żaden sposób ;). Podobnie gdy na Cytadeli pomagamy asari, które nie mogą powrócić do domu z powodu zagrożenia "infiltracją ze strony gethów" - urzędniczka C-Sec wypowiada te słowa, kompletnie nie reagując na Legiona ;). To dziwne w zasadzie, gdyż z drugiej strony np. w misji z Archaniołem Legion i Tali nagrane mają ścieżki dialogowe, mimo że nie da się ich mieć w zespole na tym etapie gry - trzeba edytować save'a (

).

 

Albo tutaj jest reakcja Tali na Legiona w misji na Haestrom ;).

 

Odnośnik do komentarza
Od tego jest jutjub

Na tej zasadzie to po co w ogóle grac w gry jak ma się YT :)

 

Co do

Legiona jeszcze - mnie na cytadelę z nim nie wpuścili (choć podejrzewam, ze mógłbym się z ta baba kłócić, ale odesłałem go na Normandię), a u quarian o mało nie doszło do rękoczynów (zamigała się nawet możliwość " siłowej interwencji"), ale grałem idealistą, więc nie zastrzeliłem/przyfasoliłem temu co nas wita. Poza tym miałem napakowane po sufit "prawość" i mogłem załagodzić sytuację. Ale podczas procesu od razu zarzucili nam, że przychodzimy z gethem, ale sprawę ucięła ciotka Tali. Do tego w rozmowach z Admirałami, Legion kilkakrotnie coś wtrącał, a ta jedna "neutralna" Admirał chciała go zatrzymać na badania. Do tego jeszcze wysłuchiwaliśmy komentarzy od osób postronnych, więc nie wiem czy to jest brak reakcji :-k No chyba, że oczekiwałeś, że ramię w ramie z Legionem wysadzimy Wędrowną Flotę :D Jestem tez ciekaw czy jak się zniszczy heretyków, to jeszcze inaczej reagują quarianie, ale to mało prawdopodobne i w sumie bez znaczenia.

 

Odnośnik do komentarza

Hmm, pewnie posunąłem się za daleko - nie sprawdzałem tego sam, przeczytałem tylko to gdzieś ;). I tak w ogóle dziwne, że jest taka możliwość - wpuszczenia getha do Wędrownej Floty ;). Nawet Shepard nie powinien budzić aż takiego zaufania, by quarianie na to pozwolili ;)

Odnośnik do komentarza

Mass Effect to TPP (chociaż widok FPP podobno da się uaktywnić :keke:). Ja też nie lubię FPP (i mam dokładnie to samo z serią The Elder Scrolls), a Mass Effect przypadł mi do gustu.

Zaczynać od jedynki czy od razu dwójka? Dwójka jest spójna z jedynką, czy to osobne historie?

Odnośnik do komentarza

Mass Effect to jest całość, od początku planowane jako trylogia, wiec sa jak najbardziej spójne. Można grac w dwójkę od razu, ale ja uważam, ze to troszeczkę bezsensowne. Powiedzmy, ze możesz obejrzeć "Imperium kontratakuje" bez obejrzenia "Nowej nadziei"* i się w końcu połapiesz o co chodzi, ale nie będziesz do końca zorientowany.

Poza tym, jak Ci się ME2 nie spodoba to wtopisz 130 złotych, a jak się sparzysz na jedynce to góra 60.

 

* - żeby mnie fani SW nie napadli - to tylko taki przykład obrazujący powiązania, a nie porównujący ME do SW ;)

Odnośnik do komentarza
* - żeby mnie fani SW nie napadli - to tylko taki przykład obrazujący powiązania, a nie porównujący ME do SW

 

 Ja bym się tego nie bał, w końcu ME dla gier komputerowych to jest niemal coś takiego jak SW dla filmu. Nawiązując do tego, to ja chętnie wybrałbym się do kina na przygody Sheparda, a gdyby był w 3D to już byłoby myślę niesamowite. Można pomarzyć.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tego nie bał, w końcu ME dla gier komputerowych to jest niemal coś takiego jak SW dla filmu. Nawiązując do tego, to ja chętnie wybrałbym się do kina na przygody Sheparda, a gdyby był w 3D to już byłoby myślę niesamowite. Można pomarzyć.

 

Podobno są jakieś plany planów:

 

http://www.gamezilla.pl/content/shepard-w-hollywood-czyli-film-mass-effect-jest-calkiem-prawdopodobny

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...