Skocz do zawartości

Ciekawe gry RPG


frodo

Rekomendowane odpowiedzi

dwójka to afair była w 800x640 :-k

a jedynka była faktycznie męcząca z tym 640x480, nawet na 15" ciężko się grało.

 

W 800x600 była domyślnie :> Było też kilka większych rozdzielczości, ale były to tzw. nieoficjalne tryby.

 

A żeby bez problemu pograć w jedynkę wystarczy to

Odnośnik do komentarza
dwójka to afair była w 800x640 :-k

a jedynka była faktycznie męcząca z tym 640x480, nawet na 15" ciężko się grało.

 

W 800x600 była domyślnie :> Było też kilka większych rozdzielczości, ale były to tzw. nieoficjalne tryby.

 

A żeby bez problemu pograć w jedynkę wystarczy to

Wypróbuję. Ten poprzednio wskazany pliczek coś mi nie działa :/

Odnośnik do komentarza

Fable The Lost Chapters ?? jezeli o ta gre chodzi to powiem ze gra taka średnia :) przeszedłem w 2 dni , jeżeli komuś się wyjątkowo nudzi to polecam ale dłużej w to sobie nie pogra to bardzo krotka ;) gierka

 

Ja tymczasem wygrzebałem mojego Fallouta 2 PL ;) i zamierzam sobie zainstalować i pograć coś , zawsze zaczynałem grać ale nigdy nie kończylem , jakies porady ?? :)

Odnośnik do komentarza

hehe ta gra jest trudna ;) ( Fallout 2 ) bez solucji nigdy by nie zrobił wszytskich misji w kazdym mieście bo skąd by wiedzial :P ,

mam taki problem musze uwolnić handlarza o imieniu Vic , wiem ze trzyma go szef gangu o imieniu Metzger i tutaj jest problem , sa dwa sposoby na uwolnienie tego Vica , pogadanie z straznikiem ktory stoi przy drzwiach i powiedzenie mu zeby dal mi pogadac z tym Vicem ( ale on nie chce mi pozwolic chyba mam za mało charyzmy :/ 6 ) a drugi sposób to wybić wszytkich w budynku ale to jest strasznie trudne :/ jestem tylko ja i Sulik a przeciwnikow około 12 :P znacie inny sposób zeby uwolnić tego dziada ? albo inaczej :P przejdzie mi ktoś tą misje ?? :D tzn zabije tych ziomków :P

dam link do save

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle, w F2 nic nie jest takie proste i jednoznaczne:

 

Free Vic from his debt by getting his radio from his house in Klamath and paying Metzger

Pretty obvious what this is about. To get the guard outside Vic's door to let you through, you can:

* Talk to Metzger to get his permission.

* Ask nicely and pass a Speech check.

* Attempt a bribe, pass a Barter check and pay the guard $300.

* Pass the Barter check, tell him "Screw you" then nag him until he lets you in.

* Fail two Speech and/or Barter checks so he tells you to talk to Metzger, then nag him until he lets you in.

* Choose the "Meko veek" and "Seve" options if your IN is lower than 4.

* Become a Slaver.

* Have Science tagged or above 59%.

* Have Repair tagged or above 59%.

* Sneak-Lockpick the door.

 

Failing all this, think with portals or something. Talking to Vic solves Arroyo quest 2, though this isn't worth any xp in itself. Give him his radio (generic ones won't do). Return to Metzger and he will demand $1000 for Vic's freedom. If you're a woman with CH 6 you can sleep with Metzger to take $500 off the price, but nah. You should definitely make this investment unless you're going solo (or want an all-m?lée party). You can also free Vic simply by killing Metzger. Once he's free, Vic will put Vault City on your world map, and you get 200 xp for talking to him about being a trader. Then you can have him join your party.

 

Pogrubione są sposoby na przekonanie strażnika. I gdzie ja mam swojego Fallouta? :-k

Odnośnik do komentarza

dobra i tak już sprawa załatwiona ;) teraz jest następny głupi problem ;)

jakiś gościu zlecił mi zadanie zabicia dzikich psów atakujących jego krowy ( 3 głowe xD ) no i jest tak problem że jak pojde tam z moimi kompanami Sulikiem i Vicem to oni atakują też te krowy :/ chyba musze ich zostawić gdzies i sam spróbować zalatwić te psy :/ a jest ich troche

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...