Skocz do zawartości

Ciekawe gry RPG


frodo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zaimportujemy save'a to pojawią się dodatkowe smaczki, specjalne momenty w grze podkreślające nasze wybory z jedynki. Dodatkowo przeniosą się wcześniej zdobyte miecze, złoto i przedmioty. Zachowamy nasz stary wygląd, jak również kierunek rozwoju postaci. Warto podkreślić, że Geralt nie straci pamięci. W końcu to kontynuacja sagi.

Czyli tym, którym nie spodoba się nowa facjata Geralta, twórcy dali możliwość zaimportowania wyglądu z jedynki. To powinno chyba ostatecznie zakończyć dyskusję w tym względzie. Ponadto widzę, że chłopaki poszli w pewnym sensie w stronę ME i słusznie.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca. Myślę, że to raczej będzie stary strój niż stary wygląd gdyż:

Od W1 nabraliśmy doświadczenia i umiejętności, potrafimy tworzyć bardziej realistyczne twarze, które posiadają poprawne proporcje i ludzkie cechy. Mamy także wspaniałych koncept artystów którzy wymyślają kreacje nieporównywalnie lepsze od tych z W1. Z tych powodów zdecydowaliśmy się przeprojektować wszystkie główne postaci, oraz ponownie zaprojektować ich twarze jedynie luźno trzymając się oryginałów (zachowując najważniejsze cechy - bródka Jaskra, fryzura Zoltana itd.).

 

Gdy już mieliśmy pewien zestaw głównych postaci poustawianych w rządku obok siebie, Geralt zaczął wyglądać dziwnie... - jego nieproporcjonalna twarz zaczęła się wyróżniać sprawiając wrażenie źle wykonanego modelu. Sprowokowało nas to do ostatniej iteracji Geralta, dzięki której Biały Wilk zyskał ludzkie proporcje, co kuriozalnie sprowokowało wiele waszych komentarzy Smiley

 

Po prostu dla Was stary Geralt miał twarz z celowo uwypuklonymi 'wilczymi' cechami, a dla nas był po prostu źle wykonanym modelem - SZOK Cheesy

 

Nie mniej jednak w wielu komentarzach słusznie zwracacie uwagę na to, że Geralt jest za młody, ma zbyt płytkie blizny, ma za mało blizn i zbyt płaską teksturę. - naprawimy to! Tekstura twarzy zdecydowanie wymaga poprawy i zdecydowanie wpłynie na wygląd Geralta. Będziemy też zapewne kombinować z oczami.Jednak proporcje twarzy i jej struktura najprawdopodobniej się nie zmienią - nie wrócimy do starych nienaturalnych proporcji z przyczyn zarówno technicznych ( gotowe systemy mimiki tworzone na tejże głowie) oraz ograniczenia czasowego ( każda iteracja głowy Geralta zabiera nam naprawdę masę czasu, którego zawsze mamy za mało). Ponadto jesteśmy zadowoleni z nowej twarzy - w tym wydaniu, które widać było na

głównej stronie GameTrailers:

Odnośnik do komentarza

No to troch dziwnie by bylo, bo ja mowiac szczerze to mialem tyle tego towaru lacznie z Rosomakiem (?, ten co podwaja HPki), ze nie wiem z kim mialbym sie mierzyc w dwojce by mi mogl cokolwiek zrobic. Do tego mamy juz legendarno-mityczna zbroje Kruka, najlepsze miecze od Pani Jeziora i np. Dentysty, wiec nie wiem jak zbalansuja gre, by swiezaki mialy szanse ze swoim szmelcowatym wyposazeniem :-k

Chyba, ze do dwojki dorzuca jedynke i kazdy bedzie musial ja przejsc ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

nie wiedziałem gdzie więc piszę tu.

 

chodzi o Runes of Magic (dołączony do CDA)- taak, czytałem w necie wsio ale nie znalazłem mojego problemu. wsio się zainstalowało ładnie, klikam ikonkę uruchom i czarny ekran się pojawia, komp na nic nie reaguje. mam W7, cały komp jest baaardzo ok jeśli chodzi o wymagania sprzętowe.

 

może chodzić o sterowniki do karty?? wszystkie inne gry chodzą bez problemu (Batmany, Bad Company 2 i inne dziady).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Czy może ktoś polecić warty zakupu DLC do Mass Effect 2? Darmówki które wyszły o kant rzyci rozbić można :/ [oprócz nowej postaci, najemnika Zjeba ;)]

Kasumi jest całkiem znośna, ale niestety nie pogadasz z nią (ten sam problem co z Zaaedem). Ale za to podczas misji można zgarnąć świetny pistolet maszynowy, a sama Kasumi ma świetną moc specjalną.

Overlord jest chyba najbardziej rozbudowanym dlc i najlepszym fabularnie. Niestety jego przejście, poza całkiem sporą frajdą z gry, nie dodaje żadnych fantów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...