Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

Przede wszystkim nie masz nikogo w pomocy, kto by odpowiadał za rozegranie. Ciężko mi sobie wyobrazić żeby ten mezzala często dostawał jakieś piłki. No i tą lewą stroną na pewno będziesz dostawał bramki, bo to autostrada dla pomocników przeciwnika. Nie mogłeś wymyślić jakiegoś normalniejszego ustawienia? :D 

Miało dezorientować przeciwnika i sprawdziło się na Chojniczance :D no, ale chyba faktycznie za dużo przestrzeni jest na tej lewej stronie. A Mezzalla i Carillero w środku to na jakiejś z neta taktyce dobrze się sprawdzało i dobrze to wyglądało. Będę dalej dopracowywał :)

Odnośnik do komentarza

Cóż, nie poddaje sie, po przerwie spowodowanej stłuczona stopa, a potem pobytem w szpitalu wróciłem na basen do nauki :) Dzis na plecach (wprawdzie z deską) przepłynąłem całą długość basenu :) bywalo, że zaczął łapać skurcz czy ból mięśni w nogach, ale dopłynąłem. Co nie zabije to wzmocni :war:

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Misiek napisał:

 

Wygląda fajnie, ale jak to powiedział Tadek Zieliński (wprawdzie apropo innej gry): Nikt tak długo nie sra więc to się raczej nie przyjmie :-k 

Bardzo szybko ktoś odkrył, że to mobilne Diablo to bardzo delikatnie przerobiona wersja gry mobilnej która była podróbka Diablo na Chiny. No i później Blizzard musiał się dodatkowo tłumaczyć że to prawda i że gra jest produkowana właśnie przez te firmę od podróbki :lol: Więc w sumie zupełnie nic nie zrobili tylko zgadali sie z tamta firma i trzepia hajs zapowiadając to jako coś fantastycznego nad czym od dawna pracowali :rotfl:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mauro napisał:

Miało dezorientować przeciwnika i sprawdziło się na Chojniczance :D no, ale chyba faktycznie za dużo przestrzeni jest na tej lewej stronie. A Mezzalla i Carillero w środku to na jakiejś z neta taktyce dobrze się sprawdzało i dobrze to wyglądało. Będę dalej dopracowywał :)

Ale WPP to jest chyba pomocnik odbierający piłkę?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krzysfiol napisał:

W Ostródzie też burmistrz z PiS przegrał, ale w sumie nie wiem, czy to dobrze, bo o nowo wybranym słyszałem dużo złych rzeczy od ludzi, którzy z nim współpracowali. No, ale może się sprawdzi :) 

[Reaper mode on] no jak to ksiądz może, opierać się na słowach ludzi, którzy polityka znają? Nie na reżyserowanych przez niego filmikach i wypowiedziach medialnych?! [Reaper mode off]

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gacek napisał:

[Reaper mode on] no jak to ksiądz może, opierać się na słowach ludzi, którzy polityka znają? Nie na reżyserowanych przez niego filmikach i wypowiedziach medialnych?! [Reaper mode off]

 

Wiedziałem, że się na to nadzieję :D No ale nie skreślam go, bo zdaję sobie sprawę, jak to czasami jest z opiniami ludzi :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Ale WPP to jest chyba pomocnik odbierający piłkę?

Tak. Jest WPP na pozycji defensywnego pomocnika a wyżej w środku Mezzalla i Carillero. Mez odpowiada za kreację, Car za destrukcję, a asekuruje ich jeszcze WPP.

 

Tak coś kojarzę, ze pisaliście i tak sam odnoszę wrażenie, ze 442 by mogło być skuteczne. Albo nawet 3 środkowych obrońców, dwóch wysuniętych bocznych , dwóch napastników tu by dało radę. nie wiem tylko jak akcenty by trzeba w pomocy ułożyć i czy trzech w linii, czy dwóch w środku i ofensywny pomocnik? Na pewno wtedy granie wąsko i bez skrzydeł. Takie coś bym widział po 1,5 sezonu oserwacji.  I najbardziej bym chciał żeby wysunięty napastnik dostawał piłki między obrońców na sam na sam.

 

No i tez jak to jest gdzieś czytałem, że przy graniu wąsko warto grac  skrzydłowymi bo mają dużo miejsca na boku. Trochę to nielogicznie brzmi, ale może chodzi o to, że przeciwnicy bronią wtedy środka?  Na razie gram taksa z neta, ale bym chciał  coś własnego, nawet na bazie tej netowej, ale żeby grali tak jak ja bym chciał.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Wiedziałem, że się na to nadzieję :D No ale nie skreślam go, bo zdaję sobie sprawę, jak to czasami jest z opiniami ludzi :)

Spróbować wytłumaczyć Gackowi różnicę między "on jest tłukiem", a "słyszałem o nim dużo złych rzeczy, ale może się sprawdzi", czy pozwolić mu żyć dalej w swoim własnym świecie, gdzie jest najmądrzejszy? :-k 

  • Lubię! 2
  • Haha 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...