Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jmk napisał:

Moja siostra tam mieszka, szukają czegoś bez anteny ;) ale mówi, że multimedia syfiasta :D

Mają jeszcze Orange jako alternatywę. Ilu klientów tyle opinii. Fakt, że routery mamy dziadowskie, ale do telewizji się raczej nie ma co przyjebać. 

 

Mogę ci podesłać jakieś oferty najtańsze jak chcesz.

Odnośnik do komentarza

REVOLUT TOPIC: akcja cebula. 

 

Czy ktoś z was próbował już zrobić taki myk:

*przelać kasę w złotówkach na Revoluta

*wymienić na Euracze

*wysłać na konto walutowe w Polszy

I wie, czy to się kalkuluje? I nie mówię o kupnie 10 Euro, tylko tak ze 200-300 :-k

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

REVOLUT TOPIC: akcja cebula. 

 

Czy ktoś z was próbował już zrobić taki myk:

*przelać kasę w złotówkach na Revoluta

*wymienić na Euracze

*wysłać na konto walutowe w Polszy

I wie, czy to się kalkuluje? I nie mówię o kupnie 10 Euro, tylko tak ze 200-300 :-k

eeee.... ale jak to ma się opłacać? :-k 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, schizzm napisał:

Sobota, 22:30, mam od ponad 24 godzin RDR2, dalej go nie włączyłem. Zaczynam się zastanawiać, po co go kupiłem ;) 

To proste.

Twoje oczekiwania - wzbudzone przez środki zewnętrzne - są na tyle wygórowane, że boisz się dwóch sytuacji:

1) gra trafi w oczekiwania i będziesz grał 24/7

2) gra nie trafi, "to nie jest mój pogląd na Zachód"

 

Zagraj. Imo będzie Ci się podobało choćby dla tych momentów, jak wyjedziesz na prerii i zostawisz kamerę samą sobie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, zagram, to oczywiste. I na 99% jestem pewien, że będę zachwycony :) 

 

Po prostu dalej nie pokończyłem innych spraw, które ciągle zatrzymują mnie przed grą :D 

 

Pewnie jutro wieczorem będę przeklinał, że miałem tyle weekendu, a nie grałem ;) 

 

Btw. obejrzałem kątem oka Netfliksowego Maniaka. Jonah Hill momentami jest bardzo podobny do Kevina Costnera zarówno wizualnie, jak i głosem :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W związku z moimi małymi sukcesami w bukmacherce oraz fajnymi efektami konkursu na karierę, zacząłem myśleć o czymś takim:

  • oferuję swoje konto bukowe i tam 250 zł do równego podziału między 5 userami forum
  • cel - do końca roku zrobić z tych 50 zł jak najwięcej
  • kupony wrzucamy w temacie, ja dodaję na koncie i podrzucam linki, wszystko do śledzenia na bieżąco
  • nagroda - najlepsza osoba dostaje 50% tego co jest w budżecie (pytanie do @tio czy w przypadku donosu nie miałbym zbyt wielu problemów :P) - ewentualnie dodatkowe nagrody dla reszty przy osiągnięciu sensownych wyników, żeby też mieli motywację do końca
  • coś jeszcze...?

Oczywko plan jest taki, że ktoś sobie gra na cudzych pieniądzach i fajnie ma. Ja oczywiście ryzykuję jakąś kasę, ale mam perspektywę wyciągnięcia czegoś z tego dla siebie. Nagroda powinna być zachęcająca. A przy okazji rozrusza temat bukmacherski i pokaże jakieś fajne sposoby grania.

 

Ma to sens?

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

W związku z moimi małymi sukcesami w bukmacherce oraz fajnymi efektami konkursu na karierę, zacząłem myśleć o czymś takim:

  • oferuję swoje konto bukowe i tam 250 zł do równego podziału między 5 userami forum
  • cel - do końca roku zrobić z tych 50 zł jak najwięcej
  • kupony wrzucamy w temacie, ja dodaję na koncie i podrzucam linki, wszystko do śledzenia na bieżąco
  • nagroda - najlepsza osoba dostaje 50% tego co jest w budżecie (pytanie do @tio czy w przypadku donosu nie miałbym zbyt wielu problemów :P) - ewentualnie dodatkowe nagrody dla reszty przy osiągnięciu sensownych wyników, żeby też mieli motywację do końca
  • coś jeszcze...?

Oczywko plan jest taki, że ktoś sobie gra na cudzych pieniądzach i fajnie ma. Ja oczywiście ryzykuję jakąś kasę, ale mam perspektywę wyciągnięcia czegoś z tego dla siebie. Nagroda powinna być zachęcająca. A przy okazji rozrusza temat bukmacherski i pokaże jakieś fajne sposoby grania.

 

Ma to sens?

A to nie Ty ostatnio pisałeś, że grasz okazjonalnie i akurat czas na przerwę, czy mi się coś pokręciło? :-k 

 

Mnie się pomysł nie podoba, gdzie jest hajs (nieważne czyj), tam są zawsze potem kwasy ;) , no ale ja zabawę w bukmacherkę rzuciłem 6 lat temu i w ogóle mnie temat nie rusza.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, schizzm napisał:

A to nie Ty ostatnio pisałeś, że grasz okazjonalnie i akurat czas na przerwę, czy mi się coś pokręciło? :-k 

 

Mnie się pomysł nie podoba, gdzie jest hajs (nieważne czyj), tam są zawsze potem kwasy ;) , no ale ja zabawę w bukmacherkę rzuciłem 6 lat temu i w ogóle mnie temat nie rusza.

Tak, ale wygrałem i nadal gram na tej kasie :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...