Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, lad napisał:

No raczej nie, chociaz wszystko zależy od miejsca w którym się znajdujesz. Będąc na deficycie kalorycznym, ciężko czuć się fantastycznie ćwicząc ciężko siłowo. Za to jak już schudniesz i wbijasz na masę, to możesz przenosić góry, ćwiczyć i ruchać bez końca xd

 

Ja to staram się zbilansować. Myślałem, że dam radę więcej ćwiczyć, ale już widzę że to nie dla mnie droga. Pewnie lepszy efekt będę miał jak skatuję mięśnie 3 razy w tygodniu.

 

To wbijam od razu na masę :keke: 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Mauro napisał:

A z jakimi sukcesami?  RD to jaka pozycja?

Ale weź poprawkę na to, że nie ma uniwersalnego przepisu na sukces bo każdy piłkarz inaczej interpretuje daną rolę. Wszystko zależy od atrybutów i ulubionych zagrań. Zobacz np. na Maticia i Kante i Pirlo ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja gram też niecodziennie, bo bez napastnika, ale trochę siedziałem na taktyką plus jeszcze poleceń dla rywali sporo używam + SFG.

 

Media społecznościowe :o W tamtym tygodniu brałem furę leków, musiałem na dwa razy łazić, bo nie wszystko było od ręki, jak wróciłem drugi raz, dostałem ostatnie leki i fakturę, ale się coś i pojebion i nie wiem czy @tio mi to ogarnie, bo mam jakieś dwie, zaliczkowa czy coś... no i okej, a w weekend pisze do mnie na fejsie babka z apteki, że zapomnieli mi jeszcze dwóch pudełek leku wydać xDD

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, jmk napisał:

 

Nie śledziłeś konkursu ;(

 

Lecce od Serie C do Serie A, mistrzostwo, puchar, finał LM. Bez transferów gotówkowych (oprócz Polaków).

 

Rygiel.

Tak zauważyłem, ze to chyba jest skuteczne ustawienie pomocy, car, mez plus jeszcze zabezpieczenie defensywnym pomocnikiem. Pewnie też ma znaczenie to co Szu pisze.

 

Jakże piękne są komentarze internautów dziś na niezalezna.pl . Pierwszy przykład z brzegu. Ostanie zdanie najlepsze jest "Repolonizacja mediów to raz, a ordynacja wyborcza to dwa. Gdyby inaczej zdefiniowano granice okręgów tak aby rozproszyć głosy totalnego elektoratu, to i wyniki byłyby inne. To jest zadanie na ten rok. I nie wolno odpuszczać walenia młotem totalnych w TVP. Uważam, że warto by było aby TVP przeszła z pozycji całkowitego obiektywizmu, jaki mamy obecnie, na lekkie poparcie dla obozu patriotycznego."

 

http://niezalezna.pl/forum/244069-jakie-wyniki-wyborow-w-wielu-miastach-i-miasteczkach-znamy-juz-oficjalne-wyniki

  • Lubię! 2
  • Haha 5
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Mauro napisał:

Tak zauważyłem, ze to chyba jest skuteczne ustawienie pomocy, car, mez plus jeszcze zabezpieczenie defensywnym pomocnikiem. Pewnie też ma znaczenie to co Szu pisze.

 

Jakże piękne są komentarze internautów dziś na niezalezna.pl . Pierwszy przykład z brzegu. Ostanie zdanie najlepsze jest "Repolonizacja mediów to raz, a ordynacja wyborcza to dwa. Gdyby inaczej zdefiniowano granice okręgów tak aby rozproszyć głosy totalnego elektoratu, to i wyniki byłyby inne. To jest zadanie na ten rok. I nie wolno odpuszczać walenia młotem totalnych w TVP. Uważam, że warto by było aby TVP przeszła z pozycji całkowitego obiektywizmu, jaki mamy obecnie, na lekkie poparcie dla obozu patriotycznego."

 

http://niezalezna.pl/forum/244069-jakie-wyniki-wyborow-w-wielu-miastach-i-miasteczkach-znamy-juz-oficjalne-wyniki

 

Ci ludzie nawet za gerrymandering nie umieją się poprawnie zabrać :lol: tam chodzi właśnie o to, by wroga skupić w kilku duźych okręgach :)

 

A co do TVP, to na twitterze zauważam, że nawet część pelikanów dostrzega, że ta tuba jest przeciwskuteczna :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Kuchar napisał:

Po 12 latach rządów Ostrołęka żegna PiS. 

Może jeszcze zdążą wyemitować "Kler" :_winkle:

1 godzinę temu, Feanor napisał:

Ci ludzie nawet za gerrymandering nie umieją się poprawnie zabrać :lol: tam chodzi właśnie o to, by wroga skupić w kilku duźych okręgach :)

Sami sobie strzelają w kolano opierając się na zafałszowanych danych z sondaży.

Odnośnik do komentarza

Ale nie dopuszcza logika.

Strzał w stopę pochodzi od przypadkowego wystrzału pistoletu w kaburze we własną stopę, co było oznaką niezręczności i braku umiejętności posługiwania się bronią. Strzał w kolano pochodzi od bycia celowo zranionym przez kogoś innego w kolano, co było wyjątkowo bolesne i pozostawiało trwały uraz. Więc jeśli chodzi o niezamierzone zaszkodzenie samemu sobie, poprawną formą jest jedynie strzał w stopę.

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/strzal-w-stope-czy-w-kolano;11818.html

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

@Pulek

Zapomniałem zapytać wcześniej - cło i VAT płaciłeś za słuchawki :D?

 

Ja dziś dostałem info z Litewskiej poczty, że mam złożyć online deklarację odnośnie tego co jest w paczce. Prawdopodobnie czeka mnie 23% VAT + cło + 8,69EUR opłaty za oclenie :D 

? :D

 

nic z tych rzeczy, chyba bym im urwał głowę gdybym jeszcze coś musiał dopłacać ;) 

Odnośnik do komentarza
Just now, Pulek said:

? :D

 

nic z tych rzeczy, chyba bym im urwał głowę gdybym jeszcze coś musiał dopłacać ;) 

 

Lul, fuksa miałeś :D 

 

To jest całkowicie normalne sprowadzając elektronikę z USA/Chin :) Za Kindle z USA Amazon z góry policzył mi chyba 40$ na ewentualne koszta celne (z 7 lat temu, wtedy tylko z USA je wysyłali do PL).

 

To samo było jak zamawiałem MiBanda, 24€ kosztował przy wysyłce prosto z Chin, koszta VATu, cła i opłaty za ocelnie wyniosły chyba 13€. W Polsce kosztowała 40€ wtedy, więc wyszło, że czekałem 6 tygodni, żeby zaoszczędzić 3€ :lol: 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...