Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reaper napisał:

W związku z moimi małymi sukcesami w bukmacherce oraz fajnymi efektami konkursu na karierę, zacząłem myśleć o czymś takim:

  • oferuję swoje konto bukowe i tam 250 zł do równego podziału między 5 userami forum
  • cel - do końca roku zrobić z tych 50 zł jak najwięcej
  • kupony wrzucamy w temacie, ja dodaję na koncie i podrzucam linki, wszystko do śledzenia na bieżąco
  • nagroda - najlepsza osoba dostaje 50% tego co jest w budżecie (pytanie do @tio czy w przypadku donosu nie miałbym zbyt wielu problemów :P) - ewentualnie dodatkowe nagrody dla reszty przy osiągnięciu sensownych wyników, żeby też mieli motywację do końca
  • coś jeszcze...?

Oczywko plan jest taki, że ktoś sobie gra na cudzych pieniądzach i fajnie ma. Ja oczywiście ryzykuję jakąś kasę, ale mam perspektywę wyciągnięcia czegoś z tego dla siebie. Nagroda powinna być zachęcająca. A przy okazji rozrusza temat bukmacherski i pokaże jakieś fajne sposoby grania.

 

Ma to sens?

jest taki użytkownik, co od lipca nie wchodzi na forum, a pewnie chętnie wziąłby udział :keke:

  • Lubię! 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Stoję sobie dziś na peronie, czekam na pociąg, grzebię w telefonie, a tu powiadomienie od Google o najbliższych odjazdach. 

 

Świetna sprawa, o taki XXI wiek nic nie robiłem. Zastanawia mnie tylko, co jeśli to wszystko nagle pierdyknie i trzeba będzie walczyć o informacje jak kiedyś, np czytać rozkłady i rozmawiać z ludźmi :keke:

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Jak była premiera FM19 to w okolicach marca będzie można zagrać ;) Mnie na razie wciągnęła osiemnastka. /taką szaloną taktykę ułożyłem. https://imgur.com/a/sSB9wsC

Myślałem tylko, że Carillero będzie asekurował bocznego obrońcę jak ten będzie szedł do ataku, ale nie za bardzo. Jakoś przy grze z jednym napastnikiem, ten jeden miał słabe ststsy. Plan jest taki żeby fałszywa 9 i skrzydłowy absorbowali obrońców i stwarzali sytucje dla napastnika.

 

Ustawienie  https://imgur.com/a/9i6IJOQ

 

Myślę nad mieszanymi podaniami zamiast długich i nastawienie standardowe. @lad i inni. Co sądzisz/sądzicie o tej taktyce? Na razie 3 mecze, 3 wygrane, ale 2 wygrane wysokie i jeden remis. Ale 3 mecze to nic nie znaczą. Już widzę, że jak lewy obrońca pojdzie do przodu to robi się luka, bo ten Carillero nie asekuruje bocznego sektora. Z drugiej strony ci boczni obroncy mają sporo asyst.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...