Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jmk napisał:

Ktoś pytał o talenty do CM :) Mitnick?

 

Pamiętam jak chodziłem do kafejki i spisywałem linki, a potem dawałem tacie, żeby mi w robocie wydrukował :D

 

https://web.archive.org/web/20070518073439/http://www.centrumcm.org:80/talentycm0102.php?goto=Gk

 

 

"Isaksson, Andreas ( 19 lat, Djurgarden, Szwecja, GK ) - Najlepszy bramkasz w Szwecji. ( Kazik )"

:kekeke:

Odnośnik do komentarza
Cytat

Brożek, Paweł ( 18 lat, Wisła, Polska, F RC ) - Strzela zajebiście dużo bramek i dostaje wysokie noty. Po prostu zajebisty. 

i to jest recenzja!

 

Cytat

Tevez, Carlos ( 17 lat, Boca Juniors, Argentyna, F C ) - Czyżby nowy Javier Saviola ? :-) ( Young )

:D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Granie na jednej lidze to jak wpisanie godmode.

 

Granie na jednej lidze to jak jeden posiłek dziennie, jak obiad z jednego dania, jak chipsy bez piwa, jak wódka bez popity i zagryzki, jak Marynia z jedną opcją w ankiecie...można ale po co? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
40 minut temu, Brudinho napisał:

 

Granie na jednej lidze to jak jeden posiłek dziennie, jak obiad z jednego dania, jak chipsy bez piwa, jak wódka bez popity i zagryzki, jak Marynia z jedną opcją w ankiecie...można ale po co? 

Dwa słowa. Za Angażowanie!

 

i REGULARNOOOOŚĆ!!!

Chuj, jadę po FM18 :D

Odnośnik do komentarza

Załuska, Łukasz ( 19 lat, Stomil, Polska, GK ) - Jeszcze nigdy nie miałem go w zespole, ale widziałem jak raz grając w Wiśle zatrzymał na Nou Camp Barcelonę(!) broniąc ok. 15(!!!) strzałów. Dopiero co podpisałem z nim kontrakt, więc za jakiś czas zmienię ten wpis i opiszę jak się gra z Załuską w bramce :) ( Pilatovic ) [*]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...