Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
15 godzin temu, Misiek napisał:

heh moda na retro dotarła i do naszego forum (abstrahując od innych gier niż FM) :)

Żadna moda. FM06 to jedyny w którego gram, nowsze FMy mnie trochę odrzucają stopniem skomplikowania, jakoś nie mogę się przekonać :/ A żałuję, bo jak czytam niektóre wywody @Pulek o jego Le Havre to mnie nosi :)

 

Brudi a klocek jak? Regularnie nadal?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
13 minut temu, schizzm napisał:

A to nie Tobie przeszkadzały wiadomośćci o sraniu ostatnio? ;)

Wypraszam sobie. W życiu.

2 minuty temu, Misiek napisał:

No i przyszło pisemko z fotoradaru... 82 na 50, swoją drogą to myślałem, że miałem 92 i się zastanawiałem czy tam gdzie jechałem było do 50 czy 40 :-k 

 

Dzień Dobry się z Państwem :hi: 

Chcesz wzór pisma do odwołania? :D W 2013 roku na 13 przypadków tylko w 1 mnie ukarali :>

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Najlepsze wspomnienia z gry w CMa miałem właśnie z ligi francuskiej (PSG) stąd taki powrót właśnie do korzeni. Coś jest w tej lidze :-k Napalony byłem swojego czasu na grę Napoli w FM06, jakoś mi minął zapał po awansie do Serie A. W FM12 grałem Luton chyba do Championship i też kupa.... (tematycznie nadal)

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Keith Flint napisał:

no właśnie nie pomaga, ba kontakt z ludzmi mi jeszcze bardziej szkodzi. Bieganie również chujowe, jedynie alkohol mi przynosi ulgę, ale raz ze krotkotrwałą, dwa, ze nie tedy droga.

Ale ja tylko żartowałem.

 

Ja w momentach kryzysowych próbuję się zawsze odcinać i uciekam w wysiłek fizyczny. Chociaż teraz jest ze mną wszystko okej, ale znowu się wkręciłem w siłownię i czuję, że tym razem wytrwam w tym postanowieniu :matrix: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...