Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, me_who napisał:

Taką ostatnio miałem rozkminę. Praca stewarda/stewardessy wiąże się z jakimś tam prestiżem, ludzie się garną do tego zawodu. A jakby w PKSie wprowadzono osoby o takich samych zadaniach, jak te w samolotach, to czy prestiż i "garnięcie się" byłoby podobne? :-k 

Czy ja wiem czy taki prestiż? :-k Mega trudna praca moim zdaniem, ciężko życie sobie układać, bo ciągle się lata, cały dzień na nogach i służysz plebsowi, cisnąc się po ciasnych korytarzykach, tyłkiem ocierając się o wszystkich ludzi. Gorzej niż kelner.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Czy ja wiem czy taki prestiż? :-k Mega trudna praca moim zdaniem, ciężko życie sobie układać, bo ciągle się lata, cały dzień na nogach i służysz plebsowi, cisnąc się po ciasnych korytarzykach, tyłkiem ocierając się o wszystkich ludzi. Gorzej niż kelner.

No ja nie mówię, że to w jakikolwiek sposób prosta praca czy przyjemna, a po każdej katastrofie jak ktoś przeżyje to wychwala pracę załogi, ale generalnie 95% czasu to usługiwanie pasażerom. I do samolotów ludzie się garną, a jakby im zaproponować tę samą pracę w autobusie do przysłowiowej Mławy, to raczej nie byłoby tłumu chętnych.

Odnośnik do komentarza

Akurat chciałem, żeby wygrał!

To chciej dalej, może się uda :> 

 

W dniu 12.09.2018 o 17:47, MitnickMike napisał:

Zmotywowałeś go niczym rasowy coach :kekeke:

Motywowanie poziom minus 0 chyba :roll: 

Powiem szczerze, że przy dużej ilości jakiś niedociągnięć w karierze czyjejś ja najpierw staram się napisać PW do użytkownika i tak mu zwrócić uwagę. Z prostego powodu- żeby mu nie rozchrzaniać mu tematu. 

Krytyka, uwagi zawsze są u mnie mile widziane. Człowiek uczy się na błędach- to raz. Dwa- po takim czymś widać, że ktoś czyta i się interesuje. 

 

Cytat

@Makkczemu zamykasz temat? Daj shadowbana TieMowi i kontynuuj to!

@z0nk dzięki za zainteresowanie, paczaj wyżej. 

 

Cytat

Mógł powiedzieć, żebym się po prostu zamknął i już 

@T-m nie o to chodzi :> 

 

Może temat się ruszy dalej. 

Odnośnik do komentarza

No ja mam inaczej, bo dzięki temu może do większego grona trafi. Secundo, jak zaczynam coś komentować, to znaczy, że to mnie bardziej zainteresowało. Przeczytałem wszystko, co się pojawiło w konkursowym i nic nie trafiło do mnie (pomijam, że większość tej twórczości powinna zostać w ogóle skasowana) :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Makk napisał:

Powiem szczerze, że przy dużej ilości jakiś niedociągnięć w karierze czyjejś ja najpierw staram się napisać PW do użytkownika i tak mu zwrócić uwagę. Z prostego powodu- żeby mu nie rozchrzaniać mu tematu. 

 

ilości -> liczby - policzalne

jakiś -> jakichś

karierze czyjejś -> czyjejś karierze - skąd u Ciebie taki szyk? 

tak mu -> w ten sposób

:P;) 

  • Lubię! 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

No ja mam inaczej, bo dzięki temu może do większego grona trafi. Secundo, jak zaczynam coś komentować, to znaczy, że to mnie bardziej zainteresowało. Przeczytałem wszystko, co się pojawiło w konkursowym i nic nie trafiło do mnie (pomijam, że większość tej twórczości powinna zostać w ogóle skasowana) :)

Każdy ma po swojemu :P 

Dlatego piszę- najpierw staram się pokazać jakieś większe błędy na PW. Ale ja pisze o sobie. 

Zasadniczo pobieżnie jestem wdzięczny za uwagi i się zastosuję. Mam nadzieję, że zainteresowanie będzie dalej :>  I mam nadzieję, że moje trafi Ci ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...