Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, me_who napisał:

Prison Architect najlepiej :wub: Moje skrzydło do kar śmierci, gdzie był zazwyczaj jeden ziomek w totalnie totalnej obserwacji i 15 strażników :) Albo skrzydło SuperMax, gdzie - co ciekawe - resocjalizacja wychodziła najlepiej. Może dlatego, że mieli dojebane cele. W głównym więzieniu uwielbiałem jak ziomeczki kończyły różne kursy, albo jak mi się udało wyłapać wtykę i wysłać do skrzydła dla byłych policjantów zanim został zadźgany po prysznicem.

 Doskonała gra. 

 

Btw, naprawili już dystrybucję poczty?

Nie odpowiem ci, bo na razie robię kampanię.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, lad napisał:

Ależ ten Prison Architect jest dobry. Dawno mi się tak przyjemnie nie grało w żadną grę.

 

Ostatnio w ogóle postanowiłem spróbować znowu złapać zajawkę na gry i kupiłem sobie L.A Noire i Horizona na PS4, a na kompa Prison Architecta i odświeżyłem Stardew Valley. 

W sierpniu wyszło coś takiego zwane "Two Point Hospital".

Jest DOSKONAŁE. Całe lata nie grałem w żaden tycoon, a ten mnie wciągnął całkowicie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nic śmieszniejszego chyba już dzisiaj nie znajdę.

 

Oto nowe władze tureckiego funduszu państwowego, zarządzającego majątkiem Turcji, który w razie czego ma interweniować na rynku (wartość 200 mld USD!)

RT Erdogan nominował Erdogana, który został zaaprobowany przez RT Erdogana jako główny zarządzający funduszem w imieniu Prezydenta Erdogana

41758904_1229103813903473_31568208697334

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Cassair napisał:

Nic śmieszniejszego chyba już dzisiaj nie znajdę.

  

Oto nowe władze tureckiego funduszu państwowego, zarządzającego majątkiem Turcji, który w razie czego ma interweniować na rynku (wartość 200 mld USD!)

RT Erdogan nominował Erdogana, który został zaaprobowany przez RT Erdogana jako główny zarządzający funduszem w imieniu Prezydenta Erdogana

41758904_1229103813903473_31568208697334

 

Niedługo u nas będzie zgłoszenie przestępstwa podpisane przez Ziobre, nakaz aresztowania podpisany przez Ziobre, zarzuty postawione przez Ziobre, sędziowie wybrani przez Ziobre i wyrok podpisany przez Ziobre <3 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Cassair napisał:

Nic śmieszniejszego chyba już dzisiaj nie znajdę.

 

Oto nowe władze tureckiego funduszu państwowego, zarządzającego majątkiem Turcji, który w razie czego ma interweniować na rynku (wartość 200 mld USD!)

RT Erdogan nominował Erdogana, który został zaaprobowany przez RT Erdogana jako główny zarządzający funduszem w imieniu Prezydenta Erdogana

41758904_1229103813903473_31568208697334

Czyli jest nadzieja na kolejne spadki tureckiej waluty? ;)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Cassair napisał:

Nic śmieszniejszego chyba już dzisiaj nie znajdę.

 

Oto nowe władze tureckiego funduszu państwowego, zarządzającego majątkiem Turcji, który w razie czego ma interweniować na rynku (wartość 200 mld USD!)

RT Erdogan nominował Erdogana, który został zaaprobowany przez RT Erdogana jako główny zarządzający funduszem w imieniu Prezydenta Erdogana

41758904_1229103813903473_31568208697334

 

To w ogóle nie ma podjazdu do Polski. Gdy Błaszczak siedział jeszcze w poprzednim ministerstwie, to jednoosobowy komitet z nim w składzie zaopiniował go do jakiegoś orderu. Następnie minister, czyli on sam, zawetował tę decyzję. 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Feanor napisał:

 

To w ogóle nie ma podjazdu do Polski. Gdy Błaszczak siedział jeszcze w poprzednim ministerstwie, to jednoosobowy komitet z nim w składzie zaopiniował go do jakiegoś orderu. Następnie minister, czyli on sam, zawetował tę decyzję. 

 

Nie zapominajmy, że Erdogan wcześniej spreparował zamach stanu na siebie, który stłumił <3 Także nam jeszcze daleko :D 

Odnośnik do komentarza

A w ogóle, jeszcze wracając do Szkocji, to powiem wam, że mój mały wewnętrzny Szkot prawie się rozpłakał, jak na zamku w Edynburgu wszedłem do sali z klejnotami koronnymi Szkocji i w gablocie leżał Stone of Destiny. Niesamowite, że kawał kamyka i do tego z obcego kraju, może tak pozamiatać :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wasteland 1 daje równo w kość. Wystarczy chwila nieuwagi i po wyprawie do innego miasta można się zdziwić, że 3/4 drużyny zmarło, bo było czymś zatrute. A przy okazji załatwić się na amen, bo gra robi autosave'y na jednym pliku save'owym. :)

 

Ale wciąż jestem w grze, zeszyt z notatkami i questami już zapisałem na 5 stron ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...