Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Ernie Souchak napisał:

Sprawdź w regułach ligi czy nie ma informacji o tym, że 17 obcych jest tylko w ligach z rejestracją piłkarzy.

Co innego było w newsie, co innego w zasadach, ale przynajmniej widze, że pozwolenia nadal aktualne, teraz też dla ziomków z UE poza Irlandią.

Odnośnik do komentarza

Co roku mam to samo w FM. Napierdalamy do pierwszej porażki. Może być, nie wiem, 15-2-0, ogranie Realu Madryt 3-1, ale tylko niech no się zdarzy porażka - od razu rozjebanie totalne. Przegrałem 1-3 w Amsterdamie z Ajaxem i od tego czasu w pięciu meczach trzy gole, 0-0 z Gers, przegrany finał Pucharu Ligi 0-1 z Hearts, dramatycznie wymuszone 1-0 z QoS w lidze. Ogólnie hańba. Jeden przegrany mecz i mój zespół zwariował.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Co roku mam to samo w FM. Napierdalamy do pierwszej porażki. Może być, nie wiem, 15-2-0, ogranie Realu Madryt 3-1, ale tylko niech no się zdarzy porażka - od razu rozjebanie totalne. Przegrałem 1-3 w Amsterdamie z Ajaxem i od tego czasu w pięciu meczach trzy gole, 0-0 z Gers, przegrany finał Pucharu Ligi 0-1 z Hearts, dramatycznie wymuszone 1-0 z QoS w lidze. Ogólnie hańba. Jeden przegrany mecz i mój zespół zwariował.

Jedna porażka nie jest w stanie złamać ducha tej drużyny - to bardzo zgrana ekipa

  • Lubię! 4
  • Haha 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, me_who napisał:

Co roku mam to samo w FM. Napierdalamy do pierwszej porażki. Może być, nie wiem, 15-2-0, ogranie Realu Madryt 3-1, ale tylko niech no się zdarzy porażka - od razu rozjebanie totalne. Przegrałem 1-3 w Amsterdamie z Ajaxem i od tego czasu w pięciu meczach trzy gole, 0-0 z Gers, przegrany finał Pucharu Ligi 0-1 z Hearts, dramatycznie wymuszone 1-0 z QoS w lidze. Ogólnie hańba. Jeden przegrany mecz i mój zespół zwariował.

Też miewam takie serie i nie wiem jak temu zapobiec.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Jak byłem teraz w Grecji to były takie "stewardessy" w autobusach, które kasowały bilety.

 

Ja się raz w Kijowie wpierdoliłem do autobusu za kierowcą i zostałem głównym kupującym i rozprowadzającym bilety :P 20 minut jazdy podczas której co przystanek mnie ktoś stukał, dawał kase, mówił ile, ja kupowałem i dawałem kolejce. No kurwa jak ta kasa i bilety chodziły. Jak w idealnym systemie. Wiem, że bilet kosztował 30gr więc tyle co nic, ale we Wrocławiu jakbym puścił kase na bilet to pewnie zginąła by już na drugiej osobie a na końcu podbił bezdomny z tekstem "Kierowniku jeszcze 3 zł to będę miał na dwa" :keke:  

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Ależ ten Prison Architect jest dobry. Dawno mi się tak przyjemnie nie grało w żadną grę.

 

Ostatnio w ogóle postanowiłem spróbować znowu złapać zajawkę na gry i kupiłem sobie L.A Noire i Horizona na PS4, a na kompa Prison Architecta i odświeżyłem Stardew Valley.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Horizon jest bardzo dobry, o ile lubi sie gry tego typu. Koniecznie kup se tez God Of War i Spidermana, to gierki w ktore nie da sie nie wkrecic.

8 minut temu, jmk napisał:

Teraz obejrzę Układ Zamknięty. Znacie jeszcze jakieś fajne filmy o w miarę współczesnej Polsce?

Serial Pakt jest bardzo spoko

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lad napisał:

Ależ ten Prison Architect jest dobry. Dawno mi się tak przyjemnie nie grało w żadną grę.

 

Ostatnio w ogóle postanowiłem spróbować znowu złapać zajawkę na gry i kupiłem sobie L.A Noire i Horizona na PS4, a na kompa Prison Architecta i odświeżyłem Stardew Valley.

La Noire na ps4 spoko, powoli kończę. Wkurwia tylko brak spolszczenia bo często używają zargonu albo oldskulowego języka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Prison Architect najlepiej :wub: Moje skrzydło do kar śmierci, gdzie był zazwyczaj jeden ziomek w totalnie totalnej obserwacji i 15 strażników :) Albo skrzydło SuperMax, gdzie - co ciekawe - resocjalizacja wychodziła najlepiej. Może dlatego, że mieli dojebane cele. W głównym więzieniu uwielbiałem jak ziomeczki kończyły różne kursy, albo jak mi się udało wyłapać wtykę i wysłać do skrzydła dla byłych policjantów zanim został zadźgany po prysznicem.

Doskonała gra. 

 

Btw, naprawili już dystrybucję poczty?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...