Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, z0nk napisał:

Do tego roku wychodziłem z tego samego założenia, ale miałem już dość odkładania od 3 lat Japonii i zagralem sobie all in ;) acz szczęśliwie nie skończyłem jak Brudi

 

Dużo niefortunnych zbiegów okoliczności ;) Ale dzięki temu nauczyłem się w chuj rzeczy :keke: 

Odnośnik do komentarza

Uważam tą sytuacje za przejściową i będę potrzebował kilku miesięcy żeby wyjść na plus.

10 minut temu, Man_iac napisał:

Ale nie musisz się bawić w zaciąganie coraz to nowszych. Pozyczasz, spłacasz kiedy możesz sam kapitał, niezależnie czy w terminie czy nie. Składasz oświadczenie o skorzystaniu z SKD i możesz mieć wyjebane na ich kary i odsetki.

 

 

Pozwól, że nie będę ryzykował :P 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Nie wiem, może to specyfika Szczecina ale tutaj notorycznie jeden schemat - słuchawki na uszach, przejeżdżanie na czerwonym i jazda środkiem swojego pasa. No dramat.

 

Może tylko takich widać. :> 

 

Też jeżdżę w słuchawkach w uszach, ale i tak przed każdym manewrem się upewniam, że mogę go wykonać, więc nie ma różnicy, czy w słuchawkach, czy bez - zresztą głusi również mogą uczestniczyć w ruchu drogowym, więc to nie argument, jak się nie zachowuje ostrożności. W życiu nie przejechałem na czerwonym świetle, nawet samochodem (choć tam na zielonkawym mi się zdarza ;) ), środkiem pasa jadę, jak są dziury czy kałuże, bo przepisy na to pozwalają, ale znów - przed wyjechaniem na środek oglądam się, czy się komuś nie wpakuję na maskę.

 

Kierowcą też jestem jakby co :P 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Misiek napisał:

właśnie miałem pisać @lad że rowerzyści mogą normalnie jechać środkiem pasa

No ja to wiem, ale to automatycznie nie oznacza, że to akceptuję. Szczególnie w godzinach szczytu jak nie da się wyprzedzić.

 

Kiedyś w ogóle jebnąłem jednego dzbana na rowerze, który wyprzedzał mnie prawą stroną (ja skręcałem w osiedle, a on jechał przy krawężniku i nie zauważył że wbiłem kierunek). Może stąd ten uraz :D

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, lad napisał:

Kiedyś w ogóle jebnąłem jednego dzbana na rowerze, który wyprzedzał mnie prawą stroną (ja skręcałem w osiedle, a on jechał przy krawężniku i nie zauważył że wbiłem kierunek). Może stąd ten uraz :D

Mnie identyczny dzban (kierowca) jebnął kiedyś w Opolu. Różnica jednak taka, że on nie wbił w ogóle kierunkowskazu, a ja jechałem równo z nim myśląc że typ mnie zaraz spokojnie wyprzedzi. (on się ze mną zrównał, nie ja z nim)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...