Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Reaper napisał:

Miał zielone światło, czy to był przejazd bez sygnalizacji? Bo tak sobie myślę, że to może mieć też znaczenie :-k 

nie ma sygnalizacji

 

jeszcze jedna dosc istotna sprawa - przejazd dla rowerow i przejscie dla pieszych sa lekko podniesione w stosunku do drogi - jes tam taki jakby garb, jakie dosc czesto stosuje sie na takich przejazdach; no i problem jest taki, ze podjechalem focusem dosc blisko pasow tak ze linka lezala swobodnie na ziemi, ale pech chcial, ze akurat focus stanal na krawedzi tego garba i zaczal sie staczac w tyl, naprezajac linke

 

gdyby nie ten garb z ktorego auto zaczelo sie staczac, naprezajac linke, nic by sie nie stalo; rowerzysta normalnie przejechalby po lince; ewentualnie gdybym od razu po podjechaniu i zatrzymaniu sie zaciagnal reczny; bo niestety ale auto bylo bardzo bezwladne, nie dzialalo w nim nic, wiec nawet wciskanie pedalu hamulca nie wystarczalo zeby utrzymac auto na garbie

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem sytuacja jest analogiczna do tej jakby rowerzysta wjechał między samochód a przyczepę. choć mały szczegół w przepisach: samochód holowany powinien mieć przyczepiony na zderzaku tylnym trójkąt ostrzegawczy albo mieć włączone światła ostrzegawcze: może dla rowerzysty to mógłby być argument "gdyby gość miał światła ostrzegawcze to skumałbym że mam się przed niego nie wpieprzać"

Odnośnik do komentarza

Trochę zdycham po wczorajszej siatkówce :D Plus grałem w CS-a wczoraj do prawie 2 w nocy, co nie było zbyt mądre, z tego powodu dzisiaj pobudka podwójnie trudna - zmęczenie + lekkie niewyspanie. 

 

Ale mam masakryczną passę w CS-a, wczoraj łącznie zagrałem chyba z 7 map, z czego ugrałem 1 :/ 2x grałem przeciwko drużynie z 4/5 ludźmi z teamu, widać było, że dobrze się ogarniali. Oczywiście jak ja raz tak trafiłem, że miałem 4 gości z jednego teamu u siebie, to wjebaliśmy :kekeke: Mam wrażenie, że w tej serii przegranych może być jeden wspólny mianownik, ale nie jestem w stanie rozkminić co nim jest, hmmmm :-k :keke: No i chyba nie muszę mówić, że znów zjebałem się do silvera :roll: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tio napisał:

Moim zdaniem sytuacja jest analogiczna do tej jakby rowerzysta wjechał między samochód a przyczepę. choć mały szczegół w przepisach: samochód holowany powinien mieć przyczepiony na zderzaku tylnym trójkąt ostrzegawczy albo mieć włączone światła ostrzegawcze: może dla rowerzysty to mógłby być argument "gdyby gość miał światła ostrzegawcze to skumałbym że mam się przed niego nie wpieprzać"

passat mial wlaczone awaryjne, a focus mial za tylnia szyba wlozony trojkat; awaryjne w focusie nie byly wlaczone ze wzgledu na awarie (totalny kaputt calej elektryki)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Counter napisał:

Chciałem Cię wczoraj do gierki wziąć, ale timingowo taki niefart był. :P Jak się zbieraliśmy to akurat miałeś początek meczu. 

Może i lepiej, długo nie grałem i się trochę rozkręcam ;) Dodatkowo ostatnie tygodnie próbowałem grać na monitorze zewnętrznym, bo jednak ekran dużo lepszy, większy itp. ale ogarnąłem, że chyba mi przycina trochę gra, pewnie karta graficzna czy coś nie wyrabia, więc wróciłem do gry na monitorze laptopowym. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...