Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze wracajac do sprawy...

 

W zasadzie najgorsze w tym wszystkim jest to, ze cala sprawa od zdarzenia do odjazdu z jego miejsca trwala... rowne szesc godzin. Szesc jebanych godzin spedzonych glownie w aucie. W oczekiwaniu najpierw na pogotowie, potem na policje, potem na drugi oddzial policji (jednostka wypadkowa, czy jakos tak) i dopiero fajrant. Jak o 17 zadzwonilismy na pogotowie i policje, tak w domu bylem po 23...

Odnośnik do komentarza
Posłuchałem sobie rzeczy z projektu EB. Nie wiem kim jest pan Żabson, ale cieszę się, że jeśli chodzi o 2H to zatrzymałem się jakieś 10 lat temu i wolę zdecydowanie posłuchać np. Kurtis Blow'a, Chubb Rocka, Gangstara czy Beginnera niż takie "perły"... Tak wiem, marudzę.
To posłuchaj porządnych rzeczy a nie jakiś polskich wannabe gangsta ;P
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, SZk napisał:

@T-m o istnieniu Zabsona dowiedzialem sie z koncertu w Saturday Night Live Polska, ktory poczatkowo uznalem za kolejny skecz. :)

 

Ja dzięki niemu zacząłem jednak lubić Pezeta, bo się okazuje, że nie jest najgorszy :keke:

10 minut temu, szramek napisał:
12 godzin temu, T-m napisał:
Posłuchałem sobie rzeczy z projektu EB. Nie wiem kim jest pan Żabson, ale cieszę się, że jeśli chodzi o 2H to zatrzymałem się jakieś 10 lat temu i wolę zdecydowanie posłuchać np. Kurtis Blow'a, Chubb Rocka, Gangstara czy Beginnera niż takie "perły"... Tak wiem, marudzę.

To posłuchaj porządnych rzeczy a nie jakiś polskich wannabe gangsta ;P

 

No to przecież wymieniłem porządne rzeczy :keke:

Odnośnik do komentarza

https://mojafirma.infor.pl/moto/prawo-na-drodze/manewry/320953,Kiedy-mozna-holowac-samochod.html

 

• pojazd holowany jest oznaczony z tyłu po lewej stronie ostrzegawczym trójkątem odblaskowym, a w okresie niedostatecznej widoczności ma ponadto włączone światła pozycyjne; zamiast oznaczenia trójkątem odblaskowym pojazd holowany może wysyłać żółte sygnały błyskowe w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu (czyli tzw. „kogut”, nie dopuszcza się używania w pojeździe holowanym świateł awaryjnych, ponieważ uniemożliwia to sygnalizowanie kierunkowskazem manewru skrętu lub zmiany pasa);

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...