Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
4 minuty temu, Misiek napisał:

 

Widziałem, dzięki, popatrzę sobie, tam widziałem pismo do straży miejskiej, ja się zagapiłem i dałem złapać na stacjonarny żółty :) 

Znam to. Dostałem kilka razy stacjonarnym i ze snajperki z krzaków. Na 12-13 wezwań tylko przy jednym się zawzieli i mnie cisnęli grubiej. Dostałem wtedy z sądu jakąś grzywnę z tego co pamiętam, 300zł chyba. No ale było bez punktów :D 1,9tdi bora to był szatan prędkości :keke:

Odnośnik do komentarza

Wróciłem właśnie z garażu. W garażu mam jakieś stare radio, które ma już w środku więcej trocin niż elektroniki, ale działa, gra na nim PR1, ale nie dotykam, żeby się nie popsuło. No i Jedynki zasadniczo słucha się całkiem fajnie, są ciekawe audycje, takie codzienne, o codziennym życiu, ale też o kulturze i historii (nie tylko wojennej) - w zasadzie zero polityki. To praktycznie takie radio, jak pamiętam z dzieciństwa, bo mój tata zawsze go słuchał.

 

No ale przyszła 12, a dokładniej rozmowa dnia. I tu już czar prysł: jakiś poseł Kukiza coś tam ściemniał po politykowemu na temat obecności armii USA w Polsce, a redaktor w pewnym momencie: "czy jeśli dobrze usłyszałem, mówi pan, że posłowie PO i Nowoczesnej świadomie chcą, żeby Polska podzieliła los Ukrainy?" :roll:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gabe napisał:

Wróciłem właśnie z garażu. W garażu mam jakieś stare radio, które ma już w środku więcej trocin niż elektroniki, ale działa, gra na nim PR1, ale nie dotykam, żeby się nie popsuło. No i Jedynki zasadniczo słucha się całkiem fajnie, są ciekawe audycje, takie codzienne, o codziennym życiu, ale też o kulturze i historii (nie tylko wojennej) - w zasadzie zero polityki. To praktycznie takie radio, jak pamiętam z dzieciństwa, bo mój tata zawsze go słuchał.

 

No ale przyszła 12, a dokładniej rozmowa dnia. I tu już czar prysł: jakiś poseł Kukiza coś tam ściemniał po politykowemu na temat obecności armii USA w Polsce, a redaktor w pewnym momencie: "czy jeśli dobrze usłyszałem, mówi pan, że posłowie PO i Nowoczesnej świadomie chcą, żeby Polska podzieliła los Ukrainy?" :roll:

I co odpowiedział?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Dudek napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wiosna-to-intensywne-doswiadczenie-rozmowa-z-ks-jackiem-stryczkiem-reportaz-o-pracy-w/nvlb5th

 

Stryczka nienawidzi lewica, bo nie kryje się z tym, że jest wolnorynkowcem, jak i z tym, że uważa, że każdy jest kowalem swojego losu. Nie uważa też, że należy pomagać alkoholikom oraz nieudacznikom, a jedynie osobom NAPRAWDĘ potrzebującym. Dlatego zawsze będą szukać na niego haków i posuną się do wszystkiego, by zniszczyć jego i Szlachetną Paczkę. Jego działalność rujnuje ich cały światopogląd oparty na filozofii braku odpowiedzialności za własne porażki i zrzucania jej na czynniki zewnętrzne. Oczywiście jest cień szansy, że jakiś procent zarzutów wobec Stryczka to prawda, natomiast znając całe tło i stosunek do tej osoby działaczy i trolli lewicowych, zachowuję ogromny sceptycyzm wobec takich wysrywów i anonimowych wypowiedzi rzekomych pracowników. No i teraz na fali hejtu do Kościoła, artykułów o pedofilii, próbuje się wypłynąć i ugrać coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...