Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa płyta IDLES to kompletny rozpierdol, album roku jak na razie. I pomyśleć, że w 2018 można mieć coś ciekawego do powiedzenia i wyrażenia za pomocą gitar :-k 

 

Bry już z Irlandii, będę 3 miesiące w firmowym mieszkaniu - mam wielki salon, 2 sypialnie i 2 łazienki tylko dla siebie :D 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kuab napisał:

Nowa płyta IDLES to kompletny rozpierdol, album roku jak na razie. I pomyśleć, że w 2018 można mieć coś ciekawego do powiedzenia i wyrażenia za pomocą gitar :-k 

 

Bry już z Irlandii, będę 3 miesiące w firmowym mieszkaniu - mam wielki salon, 2 sypialnie i 2 łazienki tylko dla siebie :D 

Trochę mi głupio, że olałem ich w tym roku na prima, ale na jesień będą jeszcze w Hiszpanii to może nadrobię :-k

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu pytał o krzesło Markus z Ikei. Wczoraj kupiłem tańszą wersję (499 zł za wariant „materiałowy”, ten ze skaju jest stówę droższy, czyli bez sensu). Krzesło jest wygodne, ma dobre podparcie pod odcinek lędźwiowy, na wysokość też jest okej. Jedyna rzecz na minus to brak możliwości regulacji podłokietników, ale trudno, można się przyzwyczaić. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Odnalazłem zaginiony fragment opisu stworzenia z Księgi Rodzaju: „A kiedy Bóg siódmego dnia odpoczął, okiem świeżym spojrzał na stworzenie swoje i uznał je za dobre, jednakże niedokończone. Wtedy powiedział: niech powstanie powerbank. I Bóg widział, ze wszystko, co stworzył było doskonale. Tak upłynął dzień, wieczór i poranek ósmego dnia”

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...