Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pulek napisał:

Zaczynam na dobre przygodę z Netflixem.

 

Jak zawsze potrzebuję czegoś, co będzie trzymało w napięciu, miało nutkę tajemniczości, jakieś rozkminy żeby się pojawiały w trakcie oglądania.

 

No i od czego zacząć z tej listy?

 

Dom z papieru

Dark

13 powodów sezon 2

Making a Murderer

The Expanse

Orange is the New Black

 

W tej chwili najbliżej mi do Domu z papieru.

13 powodów, Dark i Orange is the new black bym se odpuścił w ogóle. Chyba że chcesz je wszystkie obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, me_who napisał:

Mówią głośno ale nie krzyczą.

Btw, syn właścicielki albo jakiś miejscowy chłopak jest bokserem . Josh Taylor, waga do 60 kg, zdobył złoto na Commonwealth Games w 2014 wiec coś pewnie umi ;) 

 

 

Niech zrzuci 3kg i kontraktuj mi walkę ;) dorobisz się fortuny jak Don King.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pulek napisał:

Zaczynam na dobre przygodę z Netflixem.

 

Jak zawsze potrzebuję czegoś, co będzie trzymało w napięciu, miało nutkę tajemniczości, jakieś rozkminy żeby się pojawiały w trakcie oglądania.

 

No i od czego zacząć z tej listy?

 

Dom z papieru

Dark

13 powodów sezon 2

Making a Murderer

The Expanse

Orange is the New Black

 

W tej chwili najbliżej mi do Domu z papieru.

Safe - spełnia wszystko to czego potrzebujesz

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Dom z papieru - pamiętaj, obejrzyj pierwsze pięć odcinków i dwa ostatnie. Na resztę szkoda nerwów i czasu (no może jeszcze ten, gdzie pokazują tyleczek głównej bohaterki, nie pamiętam jaki numer odcinka, ale równie dobrze te kilkanaście sekund możesz obejrzeć na YT) 

Oj daj spokoj, to jest naprawde spoko serial, a ze sa w nim jakies niewielkie niespojnosci to kogo to obchodzi. Spelnia swoja najwazniejsza role - zapewnia dobra rozrywke.

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja obejrzałem drugi sezon 13 powodów z przyjemnością (w sporej części z sentymentu), jest gorzej, nielogicznie, ale rzuca trochę nowych faktów. Imo warto dla samej gry głównego bohatera :P Dark lubię, na początku trzeba się do niemieckiego przyzwyczaić, klimat spoko, historia mimo wszystko dosyć przewidywalna i łatwo można wywnioskować większość wydarzeń, jednakże parę szokujących momentów będzie. ;)

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

Lotny Festiwal Piwa w Legnicy zaliczony :) to z dobrych wspomnien z weekendu

z tych troche gorszych - w drodze powrotnej zajebal mi kamien w szybe i mam dziure wielkosci malego palca :roll: musze wymienic szybe, ale mam cicha nadzieje, ze uda sie na gwarancji, bo nie dalej jak miesiac temu juz wymienialem po akcji z innym kamieniem :lol: przez cztery lata jezdzilem tym autem i spokoj z kamieniami, a teraz w ciagu miesiaca drugi raz rozjebion :/

 

no i kurde zapomnialem, ze kolo Jawora odbywal sie w ten weekend festiwal pierogow :/ trzeba bedzie ich tam odwiedzic za rok

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

Lotny Festiwal Piwa w Legnicy zaliczony :) to z dobrych wspomnien z weekendu

z tych troche gorszych - w drodze powrotnej zajebal mi kamien w szybe i mam dziure wielkosci malego palca :roll: musze wymienic szybe, ale mam cicha nadzieje, ze uda sie na gwarancji, bo nie dalej jak miesiac temu juz wymienialem po akcji z innym kamieniem :lol: przez cztery lata jezdzilem tym autem i spokoj z kamieniami, a teraz w ciagu miesiaca drugi raz rozjebion :/

 

no i kurde zapomnialem, ze kolo Jawora odbywal sie w ten weekend festiwal pierogow :/ trzeba bedzie ich tam odwiedzic za rok

 

Zagłębie Cię zaatakowało? ;)

 

(Miedź - Zagłębie, były derby akurat ;))

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...