Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Hajd napisał:

Oj daj spokoj, to jest naprawde spoko serial, a ze sa w nim jakies niewielkie niespojnosci to kogo to obchodzi. Spelnia swoja najwazniejsza role - zapewnia dobra rozrywke.

 

 

Nie mówię o niespojnosciach, tylko o kompletnie niepotrzebnym rozciagnieciu na siłę i nadmiernej telenowelowatosci, która z każdym odcinkiem zaczyna zżerac ten film. Zaczynamy że sprawnym heist movie, żeby skończyć z rozmemlanym do granic serialem, gdzie po obejrzeniu odcinka patrzysz i myślisz "o Jezu, jeszcze 5 do końca". Serial nie wytrzymał tempa i poziomu, który narzucil. 

 

@krzysfiolmożesz wyedytowac tego posta, bo z telefonu coś nie idzie :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pozwole sobie nie zgodzic sie z twoja opinia. Poza sytuacja, w ktorej

 

Tokio wjezdza na skuterze po schodach

ciezko sie do czegos przyczepic. To byl serio jeden z najlepszych seriali jakie widzialem, a pierwszy sezon to juz w ogole urwal dupe i nic nie bylo przeciagniete - kazdy odcinek wciagal i potegowal apetyt na wiecej.

Odnośnik do komentarza

Dark ciężki film, dużo 'może, może' i ogólnie też rozwleczony i warto sobie ogarniać kto jest kto z imionami, bo często mówią o kimś, a ja nie pamiętałem który to był ;)

13 powodów pierwszy sezon spoko, drugiego obejrzałem chyba dwa odcinki i nie mogę, a nie cierpię zaczynać coś oglądać i nie kończyć.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...