Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

#MotorsportManager

 

Uwaga, uwaga. Wczoraj. Mój kierwca, najchujowszego teamu w klasie, zajął 4 miejsce! :D Startował z pole position, bardzo długo bronił 1 miejsca i potem spadł na 4, ale i tak byłem niesamowicie szczęśliwy :D Potem zjazd do bazy i miejsca 13-18. Został mi jeden wyścig w pierwszym sezonie :)

 

Narobiłem sobie ryzykownych części na kolejny sezon, przeznaczyłem maksymalną ilość kasy na rozwój bolidu na kolejny sezon i czekam :)

 

Warto rozbudowywać HQ ekipy? Koszta są niesamowite, ale zaraz walnę łbem w sufit i nie wiem jaką drogą najlepiej (najtaniej?) iść w górę :-k

 

Może warto założyć jakiś temacik dla tej gry?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ajerkoniak napisał:

@Hajd

 

Szok z tą piramidą, rok temu kupowałem i nie miałem zupełnie problemu znaleźć. A ten Cox to za wiela szekli i gdzie znaleziony?

A sama książka jest cudowna, czytałem dwa razy.

39,99 w Empiku.

 

8 minut temu, jmk napisał:

Gdzie ta piramida dostępna?

 

Ja z taktycznych mam tylko Raport z Mundialu 82' ;)

 

Po angielsku na amazonie pewnie jest bez problemu dostępna na Kindle, ale nie wiem czy taka opcja wchodzi w grę :) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...