Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciaki w podstawówce i w liceum nie pracują, więc to jest obciążenie dla ich starych. Zwolnienie ich z opłaty nie spowoduje, że nagle milion osób wsiądzie do autobusu i będzie wszystko zawalone, jak ja pierdole. I też nie spowoduje takiego wiru w budżecie MPK (semestralny bilet ulgowy to cena 185 złotych we Wrocku), że padną i się nie podniosą, bo i tak pół miasta jeździ za fryty (we Wrocławiu są ogłaszane linie, na których będą kanary sprawdzały). 

 

Więc, jak coś robić dla dzieci i rodziców, to nie napierdalać im do kieszeni 500 zeta miesięcznie, tylko ułatwiać im takie właśnie rzeczy.

 

A Ci, którzy już studiują, to dopóki się nie ogarną (i kasy), to niech im też będzie ciut łatwiej. Niech se kurwy przepiją te 185 zeta, sam kiedyś byłem studentem i nie miałem, to niech oni chociaż mają :keke:

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Keith Flint napisał:

nie, Adaś niejaki. Co najlepsze ma młodą, ładną zonę. Kumpel z czasów liceum.
A w kwestii Adiego, sa pewne komplikacje, jutro sie widze z dziewczyną, sciskajcie kciuki za mnie, nie wiem czemu to robie, ale nie chce sie poddac.

Jakby co to wyjeb mu bułe jak George McFly Biffowi Tannenowi, skoro jemu się udało to i tobie się uda!

  • Lubię! 7
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...