Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, me_who napisał:

Pan @Perez tyle wiedzy tchnął w uszy Qczowi, że ten chyba cały czas na WIG20 siedzi :)

Panie WIG20 to mu teraz z ręki je :keke: 

27 minut temu, Pulek napisał:

och, aż się przypomina spotkanie giełdowe na zlocie w pokoju numer 48 :(

W jakim pokoju, w domku kurwa :nigdy:

;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Pan @Perez tyle wiedzy tchnął w uszy Qczowi, że ten chyba cały czas na WIG20 siedzi :)

 

A jak mu się oczy zaświeciły! Zwłaszcza jak skumał, że w ciągu roku poszło z jakichś śmiesznych 85 zł na 200 zł. I tylko pytał, kiedy tę gierkę mają wydać, co to wszyscy czekają. 

 

No ale cóż, taki los, ja tu tipy sprzedaję, a sam dalej STS i 17 spotkań, żeby AKO było 140 i leci za 2 zł!

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

 

Pierwsze ujawnienie na CMF?

 

 

ekhm, nie pierwsze :P a ja i Andrzej x D ?

 

2 godziny temu, kolek23 napisał:

#MotorsportManager

 

Uwaga, uwaga. Wczoraj. Mój kierwca, najchujowszego teamu w klasie, zajął 4 miejsce! :D Startował z pole position, bardzo długo bronił 1 miejsca i potem spadł na 4, ale i tak byłem niesamowicie szczęśliwy :D Potem zjazd do bazy i miejsca 13-18. Został mi jeden wyścig w pierwszym sezonie :)

 

Narobiłem sobie ryzykownych części na kolejny sezon, przeznaczyłem maksymalną ilość kasy na rozwój bolidu na kolejny sezon i czekam :)

 

Warto rozbudowywać HQ ekipy? Koszta są niesamowite, ale zaraz walnę łbem w sufit i nie wiem jaką drogą najlepiej (najtaniej?) iść w górę :-k

 

Może warto założyć jakiś temacik dla tej gry?

 

ponoc status ryzyka spada po sezonie, ktoś mi tak mówił

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Perez napisał:

 

A jak mu się oczy zaświeciły! Zwłaszcza jak skumał, że w ciągu roku poszło z jakichś śmiesznych 85 zł na 200 zł. I tylko pytał, kiedy tę gierkę mają wydać, co to wszyscy czekają. 

 

No ale cóż, taki los, ja tu tipy sprzedaję, a sam dalej STS i 17 spotkań, żeby AKO było 140 i leci za 2 zł!

 

Przynajmniej od kolegów nie zbierasz i nie znikasz :kekeke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szramek napisał:

A w ogóle to ostatni weekend spędziłem z kumplami w Poznaniu na kawalerskim ziomeczka i muszę przyznać że jest tam fajnie.
Mo.bar super miejsce z szarpaną świnką, fajny klimacik w Meskalinie. Daliśmy się zaciągnąć do extravaganzy, po uprzednim upewnieniu się że wjazd jest za darmo tak samo jak wyjazd :D ale szybko stamtąd nastąpiła ewakuacja, bo strasznie nachalne te laski.
Szkoda że pogoda w sobotę nie dopisała bo na kontenerach nie było ludzi, ale polazilismy w okolicach rynku i też trafiliśmy do fajnych pubów.
Koniec końców muszę przyznać że jak Gdańsk zawsze bronię i wychwalam to jednak Poznań ma w sobie coś ciekawego. Większa różnorodność lokali na pewno.

Masakra z tymi naganiaczami do strip klubów w Poznaniu. A Extravaganza to stare Cocomo, więc nie trzeba płacić za wjazd, bo sami sobie ściągną z Twojej karty ile będą chcieli ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...