Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, me_who napisał:

O w jakim pubie wylądowaliśmy na Old Firm xD

Speluna jak z dawności, sami regularsi 50+, za barem pani lat chyba 60 mówiąca do klientów „fook off” a do tego wszystkiego lokalny pies zaczepiający wszystkich :) 

Sympatie po czyjej stronie? Bardziej Celtic czy full neutral?

 

Też oglądam z psem. Ale w domu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Mówią głośno ale nie krzyczą.

Btw, syn właścicielki albo jakiś miejscowy chłopak jest bokserem . Josh Taylor, waga do 60 kg, zdobył złoto na Commonwealth Games w 2014 wiec coś pewnie umi ;) 

To dość znany pięściarz. Ostatnio nawet widziałem jego walkę o pas WBC z jakimś Ukraińcem (Postoł chyba). On ma ksywę Tartan Tornado :D 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, me_who napisał:

Jeden koleś ma tatuaż Rangers. Wydaje się, ze ekipa z lóż jest za Gers, a przy barze za Celtikiem. Ale jest to dosłownie 15 osób maks.

https://imgur.com/a/5lZsMIH

 

Tym zdjęciem zmiażdżyłeś moją wizję z pruskim murem, dębowymi stołami z wbitymi kordelasami, dziwnymi, zasuszonymi roślinami wiszącymi w pęczkach z powały i pożółkłymi miedziorytami z żaglowcami przyczepionymi na ścianach :( "Speluna jak z dawności", pfff

  • Lubię! 3
  • Smutny 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Feanor napisał:

 

Tym zdjęciem zmiażdżyłeś moją wizję z pruskim murem, dębowymi stołami z wbitymi kordelasami, dziwnymi, zasuszonymi roślinami wiszącymi w pęczkach z powały i pożółkłymi miedziorytami z żaglowcami przyczepionymi na ścianach :( "Speluna jak z dawności", pfff

Prosze o przykladowe zdjecie Twojej wizji, bo nie wiem skad czerpales inspiracje do tego opisu :D

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

 

Jeśli to są "typical british pubs", to jednak splunę na całą swoją postawę życiową i wyemigruję.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Pulek said:

Weszło do przodu :) kurde, forumowiczom mówiłem, że koleś co się zwie Michał Madej zje te lige :-k jak będzie zdrowy to spokojnie 30 goli w sezonie (spotkań w lidze jest 22, tak mnie się zdaje)

 

Jak noga?

 

Ja dzisiaj byłem na pierwszym treningu Footballu Amerykańskiego :D grałem na Left Off Tackle, chuj wie czemu, bo nic nie umiem, ale zero sacków z mojej strony, więc raczej ok :D

 

No i najważniejsze - wszystkie kości całe.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...