Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U nas bezrobotni mają aktywizujący ;) Jakiś czas mniej płacą. Renciści 50% (czyli 50zł miesięcznie) tak jak studenci, emeryci nie wiem, ale pewnie tak samo. Pięciomiesięczny to 210 zł dla uczniów. Po pierwsze raczej nie wydają od razu tylko co miesiąc, bo co jestem po bilet to młodzieży sporo w kolejce ;) No i jednak te +/- 200 zł co pół roku to jak przemnożymy przez liczbę uczniów...

 

Czekam na podwyżkę sieciówki ;)

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

A to nie jest jeszcze pokłosie tego tweeta sprzed kilku dni?

 

Tak, choć na szczęście jest już kontra ;)


https://www.youtube.com/watch?v=t0K5x2yOchU
https://www.youtube.com/watch?v=OQOZC2YPaVQ

 

Generalnie oczekuję, że Kotaku et consortes jednak nie zapomną (skoro twórcy Kingdom Come nie zapomnieli chodzenia w koszulce Burzum :lol: ). 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Chyba, ze o inno promocje chodziło :keke: 

 

Ta mi odpowiada, zwłąszcza, że będzie trwała jeszcze za dwa dni, jak wjedzie matki boskiej pieniężnej. Niestety moja siostra mi zrobiła bubę i musiałem zapłacić za hotel 150€, właśnie kupiłem chrześniakowi na 18stkę deskę i wiązania plus zapłaciłem kilka stówek za karmę dla zwierzaków ze schroniska, więc z utęsknieniem czekam na wypłatę :kekeke:

 

10 minut temu, jmk napisał:

U nas bezrobotni mają aktywizujący ;) Jakiś czas mniej płacą. Renciści 50% (czyli 50zł miesięcznie) tak jak studenci, emeryci nie wiem, ale pewnie tak samo. Pięciomiesięczny to 210 zł dla uczniów. Po pierwsze raczej nie wydają od razu tylko co miesiąc, bo co jestem po bilet to młodzieży sporo w kolejce ;) No i jednak te +/- 200 zł co pół roku to jak przemnożymy przez liczbę uczniów...

;)

 

Dla miasta, które przepierdala kilkadziesiąt milionów złotych rocznie na utrzymanie klubu piłkarskiego i stadionu to te wpływy z mpka to jakieś grosze :keke: dlatego ja we Wrocku propsuje :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, T-m napisał:

Ta mi odpowiada, zwłąszcza, że będzie trwała jeszcze za dwa dni, jak wjedzie matki boskiej pieniężnej. Niestety moja siostra mi zrobiła bubę i musiałem zapłacić za hotel 150€, właśnie kupiłem chrześniakowi na 18stkę deskę i wiązania plus zapłaciłem kilka stówek za karmę dla zwierzaków ze schroniska, więc z utęsknieniem czekam na wypłatę :kekeke:

Zorganizuj zlot, wot i problem solved ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, szramek napisał:
48 minut temu, Reaper napisał:
Masakra z tymi naganiaczami do strip klubów w Poznaniu. A Extravaganza to stare Cocomo, więc nie trzeba płacić za wjazd, bo sami sobie ściągną z Twojej karty ile będą chcieli emoji6.png 

No kruci, chyba z 5-6 osób nas zaczepiło na rynku, na dystansie może 200 metrów

No kurwa, byliśmy kiedyś na kadrze w Poznaniu i po meczu wpadliśmy na rynek, to też nas pełno lasek zaczepiało, jak się ziomek wkurwił i powiedział, żeby dały sobie spokój bo jest gejem, to się nagle koleżka znalazł i do trochę innego klubu zapraszał :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...