Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
2 minuty temu, Fenomen napisał:

kurde, kupilismy wczoraj te bilety z Wroclawia do Malagi za 420zl, a dzis bilety z Berlina do Malagi w tym samym terminie sa po 260 :/ nawet odliczajac koszty paliwa byloby sporo taniej :/

A na mieście bilbordy "PiS wziął miliony a wszystko drożeje". 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, schizzm napisał:

Polski fryzjer w Barcelonie, to jednak skarb. Spokojnie się dogadasz, a też ma inny ogląd na słowiańska facjate niż miejscowi czy ciapaci ;)

 

Przy okazji może niektórzy użytkownicy go znają. Jest że Szczecina, strzygl bardziej znane osoby w Warszawie, a potem mieszkał i pracował w malmo - Piotr Domoslawski. 

 

A, no i scialem moje dłuższe włosy, generalnie byl nimi zalamany, jak je zobaczył :kekeke:;)

U mnie jeden dyrektor, bardzo pozytywny facet, codziennie łazi w bluzach z kapturem, "skejtowych" spodniach i strasznie się zapuścił - gęsta broda i włosy do ramion. Poszedł do fryzjera i z jakiegoś powodu zgodził się na fryzurę, która wygląda jak damska - jakieś takie zawinięte ma teraz końcówki do środka, nie wiem nawet jak to nazwać, ale normalnie fryzura babska :kekeke: Miesiąc minął i nie wygląda ona lepiej, ale może to ja się nie znam :-k 

Odnośnik do komentarza

Mbank wchodzi na kolejne szczyty absurdu. Postanowiłem zrezygnować z konta u nich. Ale od początku. Okazało się, że nie korzystałem tak dawne zablokowano mi dostęp do bankowości elektronicznej. Zadzwoniłem na infolinie żeby odzyskać dostęp, przechodząc proces weryfikacji okazało się, że a)Nie wiem jak ma na imię moja matka b)Nie wiem gdzie mieszkam, bo poproszono o adres do korespondencji. Konsultantka poprosiła mnie żebym się rozłączył i zadzwonił ponownie, może wygenerują mi się inne (lepsze? :rotfl: ) pytania. Rozłączyłem się zadzwoniłem ponownie, wygenerowały się te same pytania, weryfikacja przeszła, mam dostęp do konta. Chciałem je usunąć z internetów, ale okazało się, że konto zarejestrowane na stary numer.  Chuj pomyślałem zadzwonię znowu, dzwonie żeby zmienić numer telefonu, bo jak miałbym mówić, że chce zamknąć konto to 10000 pytań dlaczego, po co. Zadzwoniłem 10 minut roboty, bo trzeba złożyć wniosek, odpowiedzieć na pytanie weryfikacyjne, wszystko ok.......koleś, że "zostanie Pan poinformowany o etapach" skończyłem rozmawiać dostaje maila a tam "Odrzuciliśmy Pana wniosek o zmianę danych osobowych z powodu błędnej dodatkowej identyfikacji" :| Tym razem widocznie nie zgadłem c)Imienia ojca :| Więc muszę dzwonić kolejny raz :| Nie polecam jak chuj bo mają spierdolony system. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, lad napisał:

@Reaper - w sumie info, które zainteresuje pewnie tylko Ciebie. Dodałem się do grupy osiedlowej miejsca w którym niedawno położyli nasze przyłącze, napisałem kulturalnego posta, że w razie pytań albo chęci zapoznania się z ofertą proszę o PW albo o telefon i post został usunięty, a ja dostałem kurwa bana z miejsca i teraz nawet nie mogę tej grupy wyszukać :D:D:D

A regulamin przeczytałeś? :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

kurde ja ma ochotę zagrać w jakąś strategię zajebistą... albo w stylu Total War albo w stylu Civ (ale civ VI jeszcze chyba dalej za droga) albo w jakiegoś RTSa w stylu Command & Conquer :-k 

 

Próbowałem Banished ale grając w samouczek jakoś nie wciągnęło...

Kupiłem Blitzkrieg 3 albo Sudden Strike 4 i nawet nie odfoliowałem i właśnie już nawet nie pamiętam, którą grę kupiłem :D 

 

I teraz się zastanawiam nad kupnem Steel Division: Normandy 44 albo Ancestors Legacy albo właśnie tego Thrones of Britannia :-k 

 

Jak żyć?

 

A czemu nie coś z Paradoxu?

Odnośnik do komentarza
Mbank wchodzi na kolejne szczyty absurdu. Postanowiłem zrezygnować z konta u nich. Ale od początku. Okazało się, że nie korzystałem tak dawne zablokowano mi dostęp do bankowości elektronicznej. Zadzwoniłem na infolinie żeby odzyskać dostęp, przechodząc proces weryfikacji okazało się, że a)Nie wiem jak ma na imię moja matka b)Nie wiem gdzie mieszkam, bo poproszono o adres do korespondencji. Konsultantka poprosiła mnie żebym się rozłączył i zadzwonił ponownie, może wygenerują mi się inne (lepsze? :rotfl: ) pytania. Rozłączyłem się zadzwoniłem ponownie, wygenerowały się te same pytania, weryfikacja przeszła, mam dostęp do konta. Chciałem je usunąć z internetów, ale okazało się, że konto zarejestrowane na stary numer.  Chuj pomyślałem zadzwonię znowu, dzwonie żeby zmienić numer telefonu, bo jak miałbym mówić, że chce zamknąć konto to 10000 pytań dlaczego, po co. Zadzwoniłem 10 minut roboty, bo trzeba złożyć wniosek, odpowiedzieć na pytanie weryfikacyjne, wszystko ok.......koleś, że "zostanie Pan poinformowany o etapach" skończyłem rozmawiać dostaje maila a tam "Odrzuciliśmy Pana wniosek o zmianę danych osobowych z powodu błędnej dodatkowej identyfikacji" :| Tym razem widocznie nie zgadłem c)Imienia ojca :| Więc muszę dzwonić kolejny raz :| Nie polecam jak chuj bo mają spierdolony system. 
Jak pracowałem w Inteligo to było tak samo, a nawet gorzej, bo większość danych można było zmienić tylko wysyłając podpisany wniosek pocztą. A jak nie pamiętasz własnych danych to sorry. :-P
Odnośnik do komentarza

Jak chcecie coś najbardziej hardkorowego w strategiach, to polecam gry AGEOD. Te ze starożytności jak Alea Iacta Est to byłem w stanie ogarnąć, ale To End All Wars czy Revolution Under Siege to nie ogarniam, choć tematyka dla mnie mistrzowska. Ale gry mają tak niebywale skomplikowaną mechanike, że nawet na 100 stronach manualu nie wszystko jest wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:

A regulamin przeczytałeś? :P 

Nie było regulaminu.

 

14 minut temu, Brudinho napisał:

Mbank wchodzi na kolejne szczyty absurdu. Postanowiłem zrezygnować z konta u nich. Ale od początku. Okazało się, że nie korzystałem tak dawne zablokowano mi dostęp do bankowości elektronicznej. Zadzwoniłem na infolinie żeby odzyskać dostęp, przechodząc proces weryfikacji okazało się, że a)Nie wiem jak ma na imię moja matka b)Nie wiem gdzie mieszkam, bo poproszono o adres do korespondencji. Konsultantka poprosiła mnie żebym się rozłączył i zadzwonił ponownie, może wygenerują mi się inne (lepsze? :rotfl: ) pytania. Rozłączyłem się zadzwoniłem ponownie, wygenerowały się te same pytania, weryfikacja przeszła, mam dostęp do konta. Chciałem je usunąć z internetów, ale okazało się, że konto zarejestrowane na stary numer.  Chuj pomyślałem zadzwonię znowu, dzwonie żeby zmienić numer telefonu, bo jak miałbym mówić, że chce zamknąć konto to 10000 pytań dlaczego, po co. Zadzwoniłem 10 minut roboty, bo trzeba złożyć wniosek, odpowiedzieć na pytanie weryfikacyjne, wszystko ok.......koleś, że "zostanie Pan poinformowany o etapach" skończyłem rozmawiać dostaje maila a tam "Odrzuciliśmy Pana wniosek o zmianę danych osobowych z powodu błędnej dodatkowej identyfikacji" :| Tym razem widocznie nie zgadłem c)Imienia ojca :| Więc muszę dzwonić kolejny raz :| Nie polecam jak chuj bo mają spierdolony system. 

Ja mam od jakichś 10 lat i bardzo sobie chwalę. Nigdy nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Feanor napisał:

 

A czemu nie coś z Paradoxu?

Masz na myśli CK2, HoI (mam chyba III), czy EU (tu nie pamiętam czy mam jakąś część)?

Kurde nie umiem w te gry grać :( Robiłem jakieś podejście do CK2 ostatnio i tam dla mnie jest mało "mojej" gry, a bardziej obserwowanie losów rodu? Czytałem te wasze epickie opisy rozgrywki i doskonale się to czyta, ale nie potrafię odnaleźć tego klimatu grając samemu :(

Odnośnik do komentarza

@Misiek zobacz może po taniości znajdziesz gdzie Ultimate General Gettysburg. Co prawda gra taktyczna, a nie wielka strategia, ale emocje potężne. Do tej pory czasem uronię łeżkę, że tak potwornie zjebali sequel z całą wojną :(

Jak lubiłeś Panzer Generala, to na GOG za pół darmo ostatnio widziałem Panzer Corps. Niemal kopia PG.

Odnośnik do komentarza

@lad no ja dawno się tak nie zgrzałem, bo chciałem to załatwić jednym telefonem a skończyło się na 4 rozmowach. A fizycznie nie mam możliwości dotarcia do placówki. 

Teraz zadzwoniłem i żale się konsultantce  a ona "No wiem Pan jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy literówki" No kurwa literówka w imieniu Arkadiusz albo Irena? :| Albo system, który nie dopuszcza literówek? :| 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

Ja ogólnie mam wyrzuty sumienia jak tracę czas na gry komputerowe - co nie znaczy, że czasem tego nie robię :keke: - tyle rzeczy można zrobić, przeczytać, obejrzeć w tym czasie. A ile się wyspać można ;) 

Ja od kilku lat mam wyrzuty, że nie gram ;) Mam straszną chęć odkryć te wszystkie gry, o których wszyscy piszą, ale jest mi tak strasznie ciężko do czegoś usiąść, że to masakra. A teraz jestem wkręcony w jedną grę i koniec, nic innego nie ruszyłem od ponad pół roku.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Misiek napisał:

Masz na myśli CK2, HoI (mam chyba III), czy EU (tu nie pamiętam czy mam jakąś część)?

Kurde nie umiem w te gry grać :( Robiłem jakieś podejście do CK2 ostatnio i tam dla mnie jest mało "mojej" gry, a bardziej obserwowanie losów rodu? Czytałem te wasze epickie opisy rozgrywki i doskonale się to czyta, ale nie potrafię odnaleźć tego klimatu grając samemu :(

 

EU jest bardziej zbliżona do Total War, tyle że nie ma sfery taktycznej (za to strategicznie jest dużo bardziej rozbudowana)

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...