Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Reaper napisał:

True. Ja zaraz po założeniu firmy zacząłem brać zlecenia na prawo i lewo i finansowo było fajnie, ale nie byłem w stanie spokojnie obejrzeć serialu czy zagrać w grę, bo z tyłu głowy ciągle miałem poczucie, że powinienem siedzieć nad tymi zleceniami :roll: Teraz od wielkiego dzwonu coś wezmę jeśli finansowo się spina, no i jak się robi raz na kilka miesięcy to nawet przyjemnie coś podłubać ;) 

 

Ja w tym miesiącu wyciągnąłem tyle kasy, że spłace pozyczkę 0% bez zaciągania nowej pożyczki 0% <3 i to bez żadnych zleceń dodatkowych. Mega sobie odświeżyłem głowę i po pracy tylko godzinkę nauki angielskiego, później jakiś serial po angielsku z ang napisami (oglądam "Pełną chate" i "Fineasza i Ferbsa") a reszta to relaks = książka, i gry komputerowe.  Odżyłem. A no i od zlotu -6 kg, bo mnie wkurwiali "O Brudi spuchłeś" :x 

 

A tak w ogóle to dzień dobry

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Ja w tym miesiącu wyciągnąłem tyle kasy, że spłace pozyczkę 0% bez zaciągania nowej pożyczki 0% <3 i to bez żadnych zleceń dodatkowych. Mega sobie odświeżyłem głowę i po pracy tylko godzinkę nauki angielskiego, później jakiś serial po angielsku z ang napisami (oglądam "Pełną chate" i "Fineasza i Ferbsa") a reszta to relaks = książka, i gry komputerowe.  Odżyłem. A no i od zlotu -6 kg, bo mnie wkurwiali "O Brudi spuchłeś" :x 

 

A tak w ogóle to dzień dobry

To gdzie teraz robisz i co?

3 minuty temu, jmk napisał:

Kurde, dostałem jakąś ofertę pracy na linkedinie i wlazłem przez tel. i kliknąłem przez przypadek "dzięki Sylwia" do rekruterki, teraz znowu do mnie pisze czy jestem zainteresowany szczegółami...

 

 

Co w tym takiego strasznego? :D 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Kurde, dostałem jakąś ofertę pracy na linkedinie i wlazłem przez tel. i kliknąłem przez przypadek "dzięki Sylwia" do rekruterki, teraz znowu do mnie pisze czy jestem zainteresowany szczegółami...

 

 

 

Musisz sobie zadać w takim razie pytanie, czy jesteś i odpowiednio odpowiedzieć :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Musisz sobie zadać w takim razie pytanie, czy jesteś i odpowiednio odpowiedzieć  
Np. "Kliknąłem dzięki Sylwia, bo pomimo że oferta pracy jest chujowa, wzbudziłaś moją sympatię."

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Vami napisał:

Np. "Kliknąłem dzięki Sylwia, bo pomimo że oferta pracy jest chujowa, wzbudziłaś moją sympatię."emoji39.png

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

I prostacy nie mieli zwyczajnego poczciwego i uczciwego dla obu stron "ruchałbym" ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...