Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Vami napisał:

UEFA to komunistyczny rak, część kolejna. Wysłali swoich audytorów, żeby sprawdzić, czy PSG mogło wydać własne pieniądze tak jak chcą. Od lat powtarzam: decentralizacja rozgrywek! Jak w boksie.

 

Ale przecież nie rozwiążą klubu, tylko co najwyżej zabronią grać w swoich rozgrywkach, w których wymagają stosowania się do swoich własnych reguł :] 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, ajerkoniak said:

Mnie to z jednej strony by kusiło spróbować wódki smakowo żeby jednak uwierzyć, że się różnią od siebie itp, ale no kurwa, to wódka. Nie cierpię wódki, nie umiem pić wódki :D

Ja tak z rak na rok, mam chęć na taką zmrożoną, oleistą wódeczkę. Przy jakimś weselu można, ale na co dzień, jak już mam chęć się ciut sponiewierać są dużo lepsze alternatywy alkoholowe.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

 

Ale przecież nie rozwiążą klubu, tylko co najwyżej zabronią grać w swoich rozgrywkach, w których wymagają stosowania się do swoich własnych reguł :] 

Dlatego właśnie potrzebna jest decentralizacja. Kilka federacji konkurujących ze sobą na zasadach wolnościowych. Dziś mamy jedną, monopolistyczną, zrzeszającą federacje państwowe. Czekam, aż kluby pokażą UEFA`ie fucka i założą własną organizację typu Superliga czy coś.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szramek napisał:

Ja tak z rak na rok, mam chęć na taką zmrożoną, oleistą wódeczkę. Przy jakimś weselu można, ale na co dzień, jak już mam chęć się ciut sponiewierać są dużo lepsze alternatywy alkoholowe.

 

No tylko taką mogę tknąć, ale żeby więcej niż taki symboliczny toast to nie dam rady. Co innego łycha czy wino, o piwie nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

Dlatego właśnie potrzebna jest decentralizacja. Kilka federacji konkurujących ze sobą na zasadach wolnościowych. Dziś mamy jedną, monopolistyczną, zrzeszającą federacje państwowe. Czekam, aż kluby pokażą UEFA`ie fucka i założą własną organizację typu Superliga czy coś.

 

Tak działa wolny rynek. Kapitalizm = monopolizm. ;)

 

NMSP.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Tak działa wolny rynek. Kapitalizm = monopolizm. ;)

 

NMSP.

LOL. Przecież jest dokładnie odwrotnie. Korporacje z państwowym płaszczem ochronnym = nieuchronny monopolizm. Kapitalizm (bez państwa) = nieustanna konkurencja. Pomijam już w ogóle fakt, że PAŃSTWO to największy monopolista i do tego przymusowy.

4 minuty temu, Ingenting napisał:

To niech założą, przecież nikt im nie broni.

Prędzej czy później tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Ja co prawda nic o Legii i PZPN, ale może ktoś będzie chciał zerknąć na Żydowską Telewizję 9. września o 20:00 i zobaczyć jak starałem się nie ośmieszyć w premierze nowego sezonu Masterchefa :)

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/masterchef-sezon-7-odcinek-1-pierwsze-zadania-dla-nowych-uczestnikow-kto-wejdzie-do-finalowej-14-tki-zdjecia-66249.html

ten moment kiedy zastanawiasz się, który to ajer, ale przypominasz sobie, że się chwalił że ma wytatuowane kwiatki :keke:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, lad said:

 

Dzięki, zajebista lekturka. W sumie jeszcze bardziej się przekonuję, że to byłoby możliwe do wprowadzenia w polskich warunkach. Ta zasada o nie wykonywaniu wślizgów przez obrońców zanim przejdą do drużyny U-21 bardzo mi się podoba. ale nie dałoby się grać 'lagi na Dawidka' i 'do góry ją, kurwa, wybij'. I co by taka Arka grała, albo dowolna drużyna prowadzona przez Leszka Ojrzyńskiego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Vami napisał:
31 minut temu, Gabe napisał:

 

LOL. Przecież jest dokładnie odwrotnie. Korporacje z państwowym płaszczem ochronnym = nieuchronny monopolizm. Kapitalizm (bez państwa) = nieustanna konkurencja.

Które państwo stoi za UEFA, skoro mamy monopolistę na rynku?
CBDO/QED/LOL

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Vami napisał:

UEFA to komunistyczny rak, część kolejna. Wysłali swoich audytorów, żeby sprawdzić, czy PSG mogło wydać własne pieniądze tak jak chcą. Od lat powtarzam: decentralizacja rozgrywek! Jak w boksie.

I w boksie to Twoim zdaniem dobrze działa? Wszechmocni promotorzy, którzy sprawiają, że często świetny bokser nie dostaje walki o mistrzostwo, bo mistrz się go po prostu boi, a mistrz woli walczyć z kimś z drugiej dziesiątki rankingu. Rzadkością jest faktyczny mistrz, tylko zwykle różne organizacje uznają za mistrza różne osoby. Bokserzy walczą kiedy chcą i z kim chcą, nie ma żadnych stałych w kalendarzu zawodów. No i decyduje w dużej części kasa i siła przebicia promotora, a w mniejszej poziom sportowy. No już nie wspominam o bardzo częstych wałkach z werdyktami sędziów. Nie bez powodu boks tak mocno traci na popularności w stosunku do MMA, mimo, że w MMA też jest przecież wiele organizacji, tylko po prostu lepiej zorganizowanych. 

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gabe napisał:

 

Tak działa wolny rynek. Kapitalizm = monopolizm. ;)

 

NMSP.

 

40 minut temu, Vami napisał:

LOL. Przecież jest dokładnie odwrotnie. Korporacje z państwowym płaszczem ochronnym = nieuchronny monopolizm. Kapitalizm (bez państwa) = nieustanna konkurencja. Pomijam już w ogóle fakt, że PAŃSTWO to największy monopolista i do tego przymusowy.

Prędzej czy później tak się stanie.

 

Jak odwrotnie to monopolizm = Kapitalizm :-k 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...