Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Me_who, a konto walutowe? :>

 

Tyko nie rób jak ja :D 

Mam w ing konto zwykłe, oszczędnościowe i w funtach, do wszystkich podpięta ta sama karta, robiłem jak jechałem do Manchesteru. No i jak dowiedziałem się, że jestem w Budapeszcie i 10 tysięcy forintów to może być mało ;) To przez tel założyłem konto w Euro. Przez pobyt wydawałem gotówkę, czasem płaciłem kartą, raz wybrałem w bankomacie hajs. No i koniec kawalerskiego, jesteśmy na lotnisku w Budapeszcie i chciałem perfumy kupić przyszłej wtedy żonie - no i anulowana płatność. W bankomatach nie mogłem wybrać ani euro ani złotówek :/ Nie kupiłem. Polecieliśmy do Berlina, tam byliśmy na obiedzie, zapłaciłem i sprawdziłem tak przypadkowo stan konta...a tam euro nie ruszone :D Okazało się, że zapomniałem podpiąć karty pod to konto w euro i wszystko mi szło z przelicznikiem ze złotówek...A złotówek na perfumy już nie starczyło :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Ten?

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.7e425c0fMx3I2p&orderId=91672270781374&productId=32624829982

 

No mechanik stwierdził, że to coś z przewodem było i ogarnął za free. Natomiast niedawno znowu raz to miałem :D Ale... kręciłem kluczykiem, puszczałem sprzęgło, dodałem gazu i zakręciło.

Odnośnik do komentarza

Ja z tym krajem muszę ciągle mieć na opak. 

Jak przyjechałem, to nie mogłem nigdzie trafić, żeby w jakimś sklepie/urzedzie/usludze/barze mówił ktoś po angielsku. 

Teraz, gdy już mogę po hiszpańsku porozmawiać, to z miejsca najczesciej gadają do mnie po angielsku :roll:

 

Ja rozumiem, że nie wyglądam i nie będę wyglądał jak tutejszy, no ale kurde, dajcie mi szansę ;)

 

Choć i tak najbardziej boli jak biorą cię za turystę, ech. 

BTW. Ciekawostka - najczęściej jako mój kraj pochodzenia tutaj typuja Stany Zjednoczone ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, jmk napisał:

Ten?

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.7e425c0fMx3I2p&orderId=91672270781374&productId=32624829982

  

No mechanik stwierdził, że to coś z przewodem było i ogarnął za free. Natomiast niedawno znowu raz to miałem :D Ale... kręciłem kluczykiem, puszczałem sprzęgło, dodałem gazu i zakręciło.

Jakiś przestrzelony ten link, bo nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...