Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Idealny poranek. Najpierw obudził mnie prawdopodobnie jedyny kot świata z lękiem wysokości. Włazi na lodówkę, potem patrzy z góry w każdą stronę, jak stamtąd zejść, aż w końcu stwierdza, że za wysoko do skoku i jedyną opcją zejścia jest darcie pyska, aż ktoś jej stamtąd nie zdejmie. A potem jeszcze dostałem telefon od najemcy, że sąsiad z góry zalał moje mieszkanie i muszę tam zaraz jechać ocenić szkody. Najgorsze, że sąsiad z góry w tamtym mieszkaniu to taki pijaczek, więc wątpię w to, że ma ubezpieczenie i że łatwo będzie z egzekucją ewentualnego odszkodowania.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co jest najsmutniejsze w polskiej piłce? Że nikt po takich skandalicznych eurowpierdolach nie zada pytań w stronę PZPN i Bońka. Pan prezes taki światowy, wielki kurwa reformator, a nasza liga chyba nigdy w historii nie stała na gorszym poziomie. Ale wszystkie media w kieszeni, kolesiostwo, heheszki i karawana jedzie dalej :) Można roastować Mioduskiego :) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Wiecie co jest najsmutniejsze w polskiej piłce? Że nikt po takich skandalicznych eurowpierdolach nie zada pytań w stronę PZPN i Bońka. Pan prezes taki światowy, wielki kurwa reformator, a nasza liga chyba nigdy w historii nie stała na gorszym poziomie. Ale wszystkie media w kieszeni, kolesiostwo, heheszki i karawana jedzie dalej :) Można roastować Mioduskiego :) 

A co on z tym może zrobić? Przecież sam na boisko nie wyjdzie. Każdy klub to osobna firma i też nie może narzucić, jak taki klub prowadzi. Jedyna opcja to obowiązkowe małolaty na boisku, żeby się nasi ogrywali, zamiast sprowadzać trzecioligowy szrot z zagranicy. 

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo dochodzi temat spółki Ekstraklasa SA, która w głównej mierze jest odpowiedzialna za kształt rozgrywek, jeśli mnie pamięć nie myli. Może skończy się to pierdolenie, że ESA 37 ma posłużyć podniesieniu poziomu, bo przecież 18 drużyn to poziom może tylko obniżyć. No spoko, ale nie da się obniżyć tego poziomu bardziej niż obecnie. No chyba, że się jednak da i przekonamy się o tym już za rok...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

A co on z tym może zrobić? Przecież sam na boisko nie wyjdzie. Każdy klub to osobna firma i też nie może narzucić, jak taki klub prowadzi. Jedyna opcja to obowiązkowe małolaty na boisku, żeby się nasi ogrywali, zamiast sprowadzać trzecioligowy szrot z zagranicy. 

 

Zreformować. Wzorem Belgii stworzyć system szkolenia itp. itd.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lad napisał:

Wiecie co jest najsmutniejsze w polskiej piłce? Że nikt po takich skandalicznych eurowpierdolach nie zada pytań w stronę PZPN i Bońka. Pan prezes taki światowy, wielki kurwa reformator, a nasza liga chyba nigdy w historii nie stała na gorszym poziomie. Ale wszystkie media w kieszeni, kolesiostwo, heheszki i karawana jedzie dalej :) Można roastować Mioduskiego :) 

Krystyna Pawłowicz zadała :kekeke:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Man_iac napisał:

A co on z tym może zrobić? Przecież sam na boisko nie wyjdzie. Każdy klub to osobna firma i też nie może narzucić, jak taki klub prowadzi. Jedyna opcja to obowiązkowe małolaty na boisku, żeby się nasi ogrywali, zamiast sprowadzać trzecioligowy szrot z zagranicy. 

LOL. No to po co w ogóle ten związek istnieje? Potrzebne są reformy ligowe, zmiany strukturalne, programy szkoleniowe i wycięcie patologii w krajowych związkach, gdzie od zawsze zainstalowany jest beton i leśne dziadki. Chociaż mam wrażenie, że Boniek to też taka umalowana stara baba, która udaje nastolatkę.

 

W ogóle masz bardzo krótkowzroczne myślenie, jeśli sądzisz że chodzi tylko o Ekstraklasę.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Hajd napisał:

Już nawet piwo ostatnio mniej mi smakuje i jak już coś piję to wino raczej. To chyba ostateczny dowód na to, że dziadzieję (albo tatusieję xD)

 

A u mnie to zależy od pogody chyba :-k Piwo - takie z duraleksu, jakiś pils albo lager najczęściej - jak jest gorąco, wino, albo jakieś gęstsze piwo jak jest chłodniej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...