Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

...

10 minut temu, me_who napisał:

uuu, inflacja ze złota ;)

 

Teraz można łatwo ją zbijać :)

 

W sumie, to wczoraj kupiłem sobie TW Warhammer II, więc zacząłem grać... w jedynkę znowu :) Muszę wreszcie przejść tam jakąś kampanię (i wymyślić sposób na przekoksowanych lordów)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Feanor napisał:

...

 

Teraz można łatwo ją zbijać :)

 

W sumie, to wczoraj kupiłem sobie TW Warhammer II, więc zacząłem grać... w jedynkę znowu :) Muszę wreszcie przejść tam jakąś kampanię (i wymyślić sposób na przekoksowanych lordów)

A próbowałeś już odpalić łączoną kampanię?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

 

Tym lepiej, jak już będą te morale najlepsze na świecie, to nie będą mogły się odmienić i np spaść w dół.

Ale co jeżeli inne morale dogoni to morale i to ono stanie się najlepsze na świecie, bez spadnięcia tego morale, które dotychczas było najlepsze na świecie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

@Hawkeye, może będziesz wiedział. Mam pić Nutridrinki protein, czyli z dużą zawartością białka - kazali mi pić 0,5 dziennie to myślisz, że będzie różnica jak 1 na 2 dni? Za dużo nie można, bo mówili, że nerki nie lubiooo.

jak przez nerki to lepiej rozbić na dwie dawki, ale wszystko zależy od tego ile białka w nich jest

w ogóle to wydaje mi się, że to cały czas pokutuje mit, że białko szkodzi nerkom co jest nieprawdą

ale nie odważyłbym się mówić Ci 'nie rób tak jak mówi lekarz', więc się mnie nie słuchaj, na wszelki wypadek rozbij

 

w ogóle googlam teraz te nutridrinki i mi to śmierdzi strasznym zdzierstwem kasy https://www.doz.pl/apteka/p111694-Nutridrink_Protein_plyn_o_smaku_owocow_lesnych_4_x_125_ml co tu niby jest w tym składzie, że nie możesz tego zastąpić dowolną serwatką albo po prostu zwiększeniem podaży białka w żywności? możesz o to zapytać kogoś, kto Ci to przepisał ale obawiam się, że Ci powie że się nie znasz zamknij ryj i pij co Ci mówię bo ja jestem pan lekarz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...