Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś ochotę jechać ze mną do Berlina na mecz otwarcia Bundesligi Hertha-FCN? Jechałbym autem i nie przeczę, że znacznie by mi ulżyło finansowo, gdyby ktoś się ze mną zabrał i złożył na paliwo :keke: Bilety są po 17€ stojący i 37€ siedzący - zobaczymy co się uda Barremu w Nbg zorganizować. Mógłbym zabrać 3 osoby, choć pewnie aż tylu chętnych nie będzie :] Aaaaale może choć jeden fanatyk BuLi ;)  

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Man_iac napisał:

U mnie w podstawówce też ktoś tak zrobił i też była ewakuacja, więc mogę się poczuć jak mistrz świata :kekeke:

my mieliśmy kiedyś podobną akcję z gaśnicą na jakimś wyjeździe wakacyjnym, śmiechu było co nie miara, bo właściciel hotelu chciał całą wycieczkę wyjebać na zbity pysk, już nawet nie pamiętam czym go obłaskawili że nie zostaliśmy na bruku

Odnośnik do komentarza

A ja jak pracowałem w hotelu, to też jakiś dowcipniś zrobił taką akcję, i też była ewakuacja, i była straż pożarna, którą odwoływałem - ogólnie też śmiechu co niemiara. Chyba byłem w mniejszości nieśmiejącej się :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, me_who napisał:

Czy ma ktoś ochotę jechać ze mną do Berlina na mecz otwarcia Bundesligi Hertha-FCN? Jechałbym autem i nie przeczę, że znacznie by mi ulżyło finansowo, gdyby ktoś się ze mną zabrał i złożył na paliwo :keke: Bilety są po 17€ stojący i 37€ siedzący - zobaczymy co się uda Barremu w Nbg zorganizować. Mógłbym zabrać 3 osoby, choć pewnie aż tylu chętnych nie będzie :] Aaaaale może choć jeden fanatyk BuLi ;)  

Poproszę o szczegóły, może bym znalazł jeszcze jednego chętnego. Kiedy to, kiedy chcesz jechać/wracać?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

Poproszę o szczegóły, może bym znalazł jeszcze jednego chętnego. Kiedy to, kiedy chcesz jechać/wracać?

Mecz jest 25.08 (sobota) o 15:30, także wyjazd z domostwa koło 8.30 maks 9:00. Chciałbym być najpóźniej koło 13 w Altglienicke pod Berlinem (google pokazuje czas 3:50), zostawić tam auto na P+R i bujnąć się Sbahnem nr 9 na stadion, tak żeby być tam koło 14. Ekipa z Nbg powinna się już do tego czasu pojawić. Ogarnąć mecz, wrócić na parking koło 19-20 i wrócić do domu koło północy.

W głowie to wyglądało lepiej, jak napisałem, to trochę gorzej się prezentuje ;)  No ale FCN wraca na salony, warto to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Mecz jest 25.08 (sobota) o 15:30, także wyjazd z domostwa koło 8.30 maks 9:00. Chciałbym być najpóźniej koło 13 w Altglienicke pod Berlinem (google pokazuje czas 3:50), zostawić tam auto na P+R i bujnąć się Sbahnem nr 9 na stadion, tak żeby być tam koło 14. Ekipa z Nbg powinna się już do tego czasu pojawić. Ogarnąć mecz, wrócić na parking koło 19-20 i wrócić do domu koło północy.

W głowie to wyglądało lepiej, jak napisałem, to trochę gorzej się prezentuje ;)  No ale FCN wraca na salony, warto to zobaczyć.

Przekazałem dalej, jak wróci do mnie zwrotka, to się odezwę

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

Mecz jest 25.08 (sobota) o 15:30, także wyjazd z domostwa koło 8.30 maks 9:00. Chciałbym być najpóźniej koło 13 w Altglienicke pod Berlinem (google pokazuje czas 3:50), zostawić tam auto na P+R i bujnąć się Sbahnem nr 9 na stadion, tak żeby być tam koło 14. Ekipa z Nbg powinna się już do tego czasu pojawić. Ogarnąć mecz, wrócić na parking koło 19-20 i wrócić do domu koło północy.

W głowie to wyglądało lepiej, jak napisałem, to trochę gorzej się prezentuje ;)  No ale FCN wraca na salony, warto to zobaczyć.

kurde zróbcie takie rzeczy jak to wyżej we wrześniu, to wszędzie pojadę :/ a nie, że w sierpniu, tak od razu, o...

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...