Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

EotB raport: przedarłem się do czwartego poziomu... i pojawiły się pająki :( pierwszy encounter, pierwsze zatrucie, pierwsza śmierć :/ Jutro drugie podejście, bo nie mam nerwów do tych gnoi. Muszę wyuczyć się slow poison.

Odnośnik do komentarza

To tylko półtora poziomu, potem już górki ;). Łuk/proca/strzałki i trzymaj dziady na dystans, jak się tylko da, no i staraj się tam nie przebywać za długo, bo pająki się niestety respawnują.

No i Slow Poison to podstawa, ale pamiętaj, że jak taką postać znowu zaatakuje pająk, to "czar" przestaje działać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu Primavera. Mój projekt dobiega końca. Od momentu ogłoszenia wykonawców 4 miesiące temu, przesłuchałem 345 płyt 215 artystów :D (to niecałe 3 płyty dziennie). O ile plan na początku zakładał wyklarowanie tego, co będę chciał zobaczyć, to ostatecznie większość rzeczy mi się mniej lub bardziej podobała, więc wykreśliłem to, czego na pewno nie chcę zobaczyć ;).

 

Ogólnie dobra zabawa, poznałem bardzo dużo ciekawych rzeczy.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Apropos muzyki to Ameer Van z BROCKHAMPTON zostal oskarzony o molestowanie, wywalili go z bandu i w ten sposob BROCKHAMPTON chyba przestanie istniec :( Nie wiem co Van zrobil, wiec trudno powiedziec, ale muzycznie na pewno szkoda - chociaz projekt z taka energia i tak wielka suma ego i talentow i tak duzo dluzej by w swojej aktualnej formie pewnie nie przetrwal.

Odnośnik do komentarza

no troche tak ;) wczoraj niby poprowadzilem jeden wyciag, zbudowalem na nim stanowisko i przyasekurowalem partnera, ktory wchodzil jako drugi; niby wszystko zrobilem poprawnie, ale jakos tak malo gramotnie :P no ale to kwestia treningow pewnie :)

 

wieczorem sobie jeszcze na balkonie przecwiczylem budowanie stanowisk, choc to juz nie to samo, bo trudniej obciazyc uklad

 

wazne jednak, ze caly czas sie ucze :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu pisał, że objęcie przezeń Le Havre było najlepszą rzeczą jaka zdarzyła mu się podczas grania w efema. U mnie takim czymś było pójście do Manchesteru City :) Żeby nie było - zaczynałem jako bezrobotne zero bez doświadczenia, z brazylijskiej trzeciej ligi (k...wa, dziesięć grup po 8-10 zespołów, co za chore pojeby) awansowalem do ekstraklasy, i chyba słabszych klubów nie było na mnie stać, bo jak się zglaszalem to braly kogo innego, a Boca Juniors mnie zatrudniła niemal w ekstazie :keke:

A w City w końcu mogę bez stresu grać jak mi pasuje, Messi za sto milionow funtów okazał sie kijowy, to go po połowie sezonu odsprzedalem do Barcelony za 80 : ) stan konta po jakimś głośnym transferze poszybował mocno na minus, właściciel zainwestował w klub kolejne sto baniek. Nic dziwnego, że w pierwszym pełnym sezonie zdobywamy mistrza (szczęśliwie, po 88 punktów z Liverpoolem) i Puchar Mistrzów (szczęśliwie, 0-0 i aż 2-1 w karnych :keke: z Juve). A z Pucharu Anglii wyrzuca nas grające w Championship Portsmouth :keke:

Odnośnik do komentarza

@Fenomen, albo ktoś inny. 

 

Podsuniecie jakiś szlak na piątek? Najlepiej w centralnej części gór, żeby nie spędzić większości dnia w aucie i taki, żeby a) było stosunkowo - przynajmniej jak na długi weekend - mało ludzi i poziom trudności odpowiedni dla 6- latki (na 2-3 godziny, bez jakichś łańcuchów itp.)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...