Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Man_iac napisał:

@Fenomen, albo ktoś inny. 

 

Podsuniecie jakiś szlak na piątek? Najlepiej w centralnej części gór, żeby nie spędzić większości dnia w aucie i taki, żeby a) było stosunkowo - przynajmniej jak na długi weekend - mało ludzi i poziom trudności odpowiedni dla 6- latki (na 2-3 godziny, bez jakichś łańcuchów itp.)

ale o jakich gorach mowimy? :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Fenomen napisał:

z Krakowa przeciez blizej masz chociazby Beskid Wyspowy, czy Gorce i na pewno nie sa tak zatloczone jak Tatry

Dlatego właśnie nie określałem konkretnych gór bo nazwa gór jest mi obojętna. Ważniejsze, żeby nie było za daleko, bo jednak w planach rano wyjazd, a po południu powrót a nie jakiś dłuższy wyjazd.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, stefan1984 napisał:

Ktoś tu pisał, że objęcie przezeń Le Havre było najlepszą rzeczą jaka zdarzyła mu się podczas grania w efema.

 

To bylem ja! I bedac szczerym, to juz mnie sie stesknilo mocno do kulek :( prawie miesiac przerwy to zdecydowanie z duuuuzo

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Man_iac napisał:

Dlatego właśnie nie określałem konkretnych gór bo nazwa gór jest mi obojętna. Ważniejsze, żeby nie było za daleko, bo jednak w planach rano wyjazd, a po południu powrót a nie jakiś dłuższy wyjazd.

no to jak ma byc blisko z Kraka to mam kilka propozycji na szybko:

https://mapa-turystyczna.pl/route?q=49.608107,19.962377;49.587545,19.994688;49.582847,20.008194;49.5983192,19.9961206;49.604331,19.987199;49.608107,19.962377

https://mapa-turystyczna.pl/route?q=49.50595,20.054147;49.543368,20.117962;49.526621,20.105056;49.50595,20.054147

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Fenomen napisał:

Dzięki, fajne propozycje. Tylko w tej w Rabce jest fragment czarnym szlakiem. To nie znaczy, że będą jakieś łańcuchowe niespodzianki?

Odnośnik do komentarza

Urwał nać! Miało być tak pięknie - zmotywowany kolejnymi sukcesami zawodowymi Maryniarzy ja również postanowiłem chwycić byka za rogi, zanuciłem pod nosem „jestem zwycięzcą” i złożyłem CV. Z sukcesem, więc po 4 latach wracam do branży SEO. Dlaczego więc nie ma radości? Miałem mieć urlop, gdyż mam nieruszoną tegoroczną pulę. Ale jako, że w piątek obecna firma dostała mega zamówienie, tak więc kończymy współpracę w środę o 22

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Fenomen napisał:

kolor szlaku nie ma nic wspolnego z jego trudnoscia

poza tym nigdzie w Gorcach nie ma lancuchow na szlakach, jedyne takie szlaki sa w Tatrach (plus jeden szlak w Beskidzie Zywieckim)

No popatrz, a ja tyle energii wkładam w omijanie czarnych szlaków jak jestem w górach :D Dzięki za info :D

Odnośnik do komentarza

czarne uchodza za trudne bo to zwykle szlaki prowadzace do szlakow graniowych (czerwonych), czyli krotkie, ale z intensywnym podejsciem i duza roznica wysokosci, np. czarny szlak pod wyciagiem na Sniezke w Karpaczu, albo czarny w Tatrach na Zleb Kulczynskiego na Orlej Perci; podobne znaczenie maja szlaki zolte, np. szlak ze Stawu Gasienicowego na Granaty w Tatrach albo szlak przez Sloneczniki w kierunku Drogi Przyjazni Polsko-Czechoslowackiej w Karkonoszach

szlaki niebieskie i zielone z kolei najczesciej prowadza do dolin i wyprowadzaja z nich w wyzsze rejony, ale rzadko kiedy prowadza na wierzcholki i granie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...