Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hawkeye napisał:

Internet jest pełny Lebrona dzisiaj, jak chciałeś bez spoilerów obejrzeć to zjebałeś w ogóle logując się gdzieś indziej niż na stronę z meczem :keke: 

Dlatego na inne strony nie wchodziłem, ale Marynia do tej pory była bezpieczna :P Jutro nie wchodzę ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:

Urwał nać! Miało być tak pięknie - zmotywowany kolejnymi sukcesami zawodowymi Maryniarzy ja również postanowiłem chwycić byka za rogi, zanuciłem pod nosem „jestem zwycięzcą” i złożyłem CV. Z sukcesem, więc po 4 latach wracam do branży SEO. Dlaczego więc nie ma radości? Miałem mieć urlop, gdyż mam nieruszoną tegoroczną pulę. Ale jako, że w piątek obecna firma dostała mega zamówienie, tak więc kończymy współpracę w środę o 22 emoji53.png

 

Było się trzeba sugerować moim brakiem sukcesów, to byś miał w chuj wolnego ;)

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Dudek napisał:

Dlatego na inne strony nie wchodziłem, ale Marynia do tej pory była bezpieczna :P Jutro nie wchodzę ;)

 

Musisz wziąć przykład ze mnie i zainteresować się jakimś sportem niszowym, gdzie nikt ci nic nie zaspoileruje, bo nawet nie będzie wiedział, że grany był jakiś mecz :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Jahu napisał:

Ale zjebali miejscówke przy kole w Gdańsku złodzieje jakiś blok budują ?

 

Pewnie PiS bo pasuje mi do opisu :keke: 

7 minut temu, BartuS napisał:

wlasnie mi zabrano prawko na 3 miesiace :( 

 

Brawo Jasiu! Się zapierdalało?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
 
Było się trzeba sugerować moim brakiem sukcesów, to byś miał w chuj wolnego

I dlatego tak zawsze irytuje mnie stwierdzenie, że obecnie mamy rynek pracownika. Ty działasz w branży gdzie ponoć brakuje ludzi, a w praktyce okazuje się że też nie jest wcale tak różowo.
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wojt3k napisał:


I dlatego tak zawsze irytuje mnie stwierdzenie, że obecnie mamy rynek pracownika. Ty działasz w branży gdzie ponoć brakuje ludzi, a w praktyce okazuje się że też nie jest wcale tak różowo.

 

Ludzi brakuje, ale Mirków już mniej :kekeke: 

A zagrałbym w FM18. Ma ktoś pożyczyć dostęp do konta? :kekeke: Obiecuje byc offline xD 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...