Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, wojt3k napisał:

Zejście na tematy światopoglądowe rzeczywiście dziwne, ale za to dzięki temu dostaliśmy smaczek "Ludzie w Polsce bardziej nienawidzą podrobów niż Żydów" ;)

Musiałem rzucić jakimś bon motem ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

no nie wytrzymie, chlop sie za babe przebral i tanczy jak baba!!!

 

 

deadpool to obecnie najgorszy superbohater, zaden inny nie funduje tak ogromnej dawki zezuncji

 

 

Mnie tu akurat bawi fakt wykorzystania Celine Dion (bo też kanadyjka) do takiego OST i ostatnia wymiana zdań.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, lad napisał:

 

Wspaniale prezentuje się PS4 bez zainstalowanego Diabła od EA Sports.

Jak ktoś narzeka na Fifę, to pewnie wafel jest, brak mu skilla. Fifa to super gra, bo Dark Souls da się przejść na ślepo.

xD

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, lad napisał:

Beyond: Two Souls obudziło mój uśpiony zapał do grania w gry :wub: 

 

Następny w kolejce jest chyba MGS 5.

 

Wspaniale prezentuje się PS4 bez zainstalowanego Diabła od EA Sports. @Hajd 100% racji.

Spoko gra, aczkolwiek chronologia przedstawionej historii i niektóre rozwiązania fabularne mnie mocno irytowały :P

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gacek napisał:

Jak ktoś narzeka na Fifę, to pewnie wafel jest, brak mu skilla. Fifa to super gra, bo Dark Souls da się przejść na ślepo.

xD

oj nawet nie zaczynaj i nie prowokuj mnie, zebym znowu poruszyl temat tej gry

 

chociaz kurde powiem wam chlopaki, ze jak oglosili ten dodatek mundialowy to przeszlo mi przez glowe, zeby moze pozyczyc od kogos albo odkupic i sobie popykac, ale po chwili sobie przypomnialem wszystkie frustracje zwiazane z ta gra i sobie odpuscilem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...