Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak inna jest charakterystyka pracy na informatyce, na którą składają się pewnie w dużej części screeny z programu i etapu tworzenia (słyszałem, że to tak wygląda, jeśli nie to popraw mnie), a inna w urbanistyce. ;) Opis mojego projektu planistycznego dopiero przede mną, a tak to do tej pory literatura i analiza stanu istniejącego.

Odnośnik do komentarza

Ja bym sobie popenetrował loszki w takim Eye of the Beholder 2. 

 

Gra jest zdecydowanie lepiej poprowadzona niż pierwsza część (widać, że ta sama ekipa robiła chwilę później Lands of Lore, który wydaje się wręcz naturalna kontynuacja mechaniki, strony wizualnej i sposobu prowadzenia gry) i z tysiąc razy trudniejsza. Daje dość mocno w kość nawet przeniesionej drużynie z pierwszej części :-k

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, jmk napisał:

vcpoCDp.jpg

 

W aptece kupowałem do tego strzykawkę i NaCl, a babka w szoku - kto to panu wypisał :D I stwierdziła, że trochę taki mały chemik teraz w domu będzie...

LOL :D Czemu NaCl nie jest rozpuszczony? Pierwsze widze zeby lek infuzyjny nie mial soli w roztworze po prostu.

 

Bry

Odnośnik do komentarza

Może być, bo w szpitalu dostawałem to dożylnie, tutaj robię roztwór 500ml, a naraz biorę 125 ml co dwa dni, a mogę to przechowywać w lodówce (bo rozrobieniu) tylko 96h, więc zawsze ostatnie 125 ml pójdzie się jebać.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...