Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Feanor napisał:

Jaki ostatecznie jest ten GoW, bo się zastanawiam?

Im dalej w las, tym mocniej się zastanawiam, ile $ wydali producenci gry na te wszystkie 10/10 recenzje, bo rozumiem wyjątki, ale żeby tyle osób jednocześnie tak zachowało na tak przeciętną grę? Jedyne co mnie trzyma przy tej grze teraz to nadzieja, że w końcu wróci miodność z rozwałki z poprzedniej części. Od turlania się i naiwnej/szczątkowej fabuły to ja mam Monster Hunter World, który przynajmniej nie udaje, że jest czymś więcej niż symulatorem Conana Barbarzyńcy.

Plus w MHW liczy się skill, ani razu tam nie miałem wrażenia, o którym pisał me_who, że niektóre walki są randomowe i w sumie nieważne co umiesz, ważne, co Tobie i przeciwnikowi wylosuje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Spoko gra, aczkolwiek chronologia przedstawionej historii i niektóre rozwiązania fabularne mnie mocno irytowały :P

Ale można chyba na początku ustawić "normalną" chronologię.

 

Mnie się właśnie podoba ten sposób prowadzenia historii - pozytywnie wpływa na dynamikę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

pole, pole, łyse pole, ale mam już plan

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, lad napisał:

Ale można chyba na początku ustawić "normalną" chronologię.

 

Mnie się właśnie podoba ten sposób prowadzenia historii - pozytywnie wpływa na dynamikę.

A to nawet nie zauważyłem, a jak Tobie nie przeszkadza to już w ogóle. Daj znać jak skończysz. Co prawda średnio pamiętam całość, ale przynajmniej jeden moment mi mocno utkwił w głowie i ciekawe czy będziesz miał takie samo odczucie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Feanor napisał:

Rozmowy o fifie przypominają mi moje wyobrażenia na temat mitingów AA :)

 

Jaki ostatecznie jest ten GoW, bo się zastanawiam?

Imo bardzo fajna gra. Czy 95 na metacritic zasłużone? Nie, tak samo jak Zelda ma przegięte oceny wg mnie. Gra sie dobrze, taka solidna 8 momentami 8,5 a jak masz cierpliwość do powtarzania jednej walki kilka razy i znajdujesz frajdę w ćwiczeniu skilla to moze w sumie dodać z pół oczka. Bardzo mi sie podoba klimat nordycki, od strony technicznej gra jest perfekcyjna, co do historii nie mam takich zastrzeżeń jak Gacek. Jakiś pretekst do biegania po wielkiej mapie bohaterowie musza mieć i nie jest on najgłupszy. Najgorsze są te niektóre nieuczciwe momenty, nadużywane zagadki z runami (te z dzwonami to już gunwo okrutne) i bardzo słaba mapa. Jak masz nowy telewizor i PROsiaczka, to imo must have, choćby po to, żeby sycić oczy pięknem świata.

Odnośnik do komentarza

Ano, najpierw myślałem, że to salon będzie, ale chyba w tym miejscu kamieni to już taras jednak ;)

 

Zadzwoniłem do Eni, muszę złożyć jeszcze jeden wniosek, no to pojechałem złożyć i eee trzeba dopiero z pozwoleniem na budowę -.-.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, me_who napisał:

Imo bardzo fajna gra. Czy 95 na metacritic zasłużone? Nie, tak samo jak Zelda ma przegięte oceny wg mnie. Gra sie dobrze, taka solidna 8 momentami 8,5 a jak masz cierpliwość do powtarzania jednej walki kilka razy i znajdujesz frajdę w ćwiczeniu skilla to moze w sumie dodać z pół oczka. Bardzo mi sie podoba klimat nordycki, od strony technicznej gra jest perfekcyjna, co do historii nie mam takich zastrzeżeń jak Gacek. Jakiś pretekst do biegania po wielkiej mapie bohaterowie musza mieć i nie jest on najgłupszy. Najgorsze są te niektóre nieuczciwe momenty, nadużywane zagadki z runami (te z dzwonami to już gunwo okrutne) i bardzo słaba mapa. Jak masz nowy telewizor i PROsiaczka, to imo must have, choćby po to, żeby sycić oczy pięknem świata.

 

O której Zeldzie piszesz? Bo Ocariny nie znam, ale za Breath of the Wild mogę się pokroić. Genialna gra :)

 

Na razie wróciłem do przerwanego kieeeedyś Horizon Zero Down, porzuciłem kiedyś bardzo early save bo mnie ta gra rozczarowała okrutnie (śliczna, ale... pusta). Teraz piękno tak bardzo leje się z tych mnogich cali, że chyba znowu na jakiś czas przymknę oko na miałkość bohaterów, drętwe dialogi i akcję, która na razie zawiązuje się z ogromną nieporadnością.

Odnośnik do komentarza

@Feanor BotW. Fajna ale nie jest to mesjasz gier jakim ją okrzyknięto. Podziwiam twórców za pomysłowość, ale jak mina pierwsze ochy to tak naprawdę jest to gigantyczny symulator spacerowicza z elementami łamigłówek. Owszem, wciąga ale głowy nie urywa. Na pewno najlepsza gra na konsole przenośne ale nic więcej.

 

Edyta: choć nie, najlepsza na handheldy jest Persona 4 Golden. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...