Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Counter napisał:

A tak to miałem jeszcze dwa owczarki niemieckie, jeden jak byłem dzieckiem, nie pamiętam co mu się stało, a drugi w zeszłym roku ze starości. 

 

Pewnie twoi rodzice oddali go, żeby żył na farmie Milnerów w Connecticut, bo tam miał więcej miejsca do biegania ;) 

Odnośnik do komentarza

Jakie jaja w moim pięknym mieście xD Też przykład chyba troszkę failu budżetu obywatelskiego. W 2014 w głosowaniu jedną z propozycji, która wygrała był kontrpas rowerowy od Rynku Głównego do jednej z głównych ulic "przelotowych". Kontrpas przebiega przez praktycznie jedyną ulicę, którą mozna dojechać do wieeelu instytucji miejskich/powiatowych, sądu i ścisłęgo centrum miasta. Ulica do tej pory była jednokierunkowa, ale dwupasmowa. Teraz jest jeden pas i do tego kilka progów zwalniających. Jako taki kontrpas jest trochę bezsensowny, bo nie łączy się z innymi ścieżkami, po prostu jest to taki oderwany od wszystkiego odcinek, po którym można jechać na rowerze, potem zawrócić i jechać w drugą stronę.

No i od jakiegoś tygodnia funkcjonowania tego kontrpasu centrum i okolice są praktycznie całkowicie sparaliżowane, a na kontrpasie nie ma ruchu, bo ludzie boją się jechać "na czołówkę" z samochodami. A w internecie burza i polowanie na czarownice kto pozwolił na takie wynalazki.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, schizzm napisał:

Jestem na meczu Kubota. Jednak Polska to stan umysłu. Siedzę obok grupy Polaków. Wala alkohol wmieszany w butelki z napojami. Na tenisie. Ja pierdole :roll:

Ej no, też bym na trzeźwo nie wysiedział 2-3 godzin.

Dopóki nie są głośni i nie przeszkadzają w niczym, to w czym problem?

 

Ale ja nigdy na tenisie nie byłem i nie wiem, może to rzeczywiście jakieś straszne faux pas ;/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na darcie jest zajebista atmosfera :D  Jeszcze MŚ którejś z federacji przypadały na początek stycznia i karnawał. Publika sprawiała wrażenie, jakby obok okazania biletu musieli udowodnić, że mają co najmniej 1,5 promila żeby wejść na salę, w której toczą się zawody.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ale możesz po ludzku kupić drinka czy piwo w jednym z okolicznych namiotów, nawet nie jest drogo, a nie kitrac się z wódą i napojem... Na tenisie mocne alkohole to jednak faux pas. 

 

A co do zachowania. Poza komentarzami na pół kortu (a kort malutki) że mecz dupy nie urywa, Melo jest ciemniejszy niż myśleli a Kubot ma wyjątkowo czyste skarpetki, to w sumie spokoj ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Na darcie jest zajebista atmosfera :D  Jeszcze MŚ którejś z federacji przypadały na początek stycznia i karnawał. Publika sprawiała wrażenie, jakby obok okazania biletu musieli udowodnić, że mają co najmniej 1,5 promila żeby wejść na salę, w której toczą się zawody.

Zawsze na Eurosporcie były transmisje z tych mistrzostw. w tym roku nie było :/ Swoją drogą to niektórzy zawodnicy tam wyglądali jakby nowy rok świętowali od stycznia do grudnia :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mauro napisał:

Zawsze na Eurosporcie były transmisje z tych mistrzostw. w tym roku nie było :/ Swoją drogą to niektórzy zawodnicy tam wyglądali jakby nowy rok świętowali od stycznia do grudnia :D

To akurat nic dziwnego. Mistrzostwa w grach barowych nie osiaga sie przypadkiem, tylko ciężkim treningiem :keke:

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...