Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu to takie 3 gwiazdki już szpitalne ;)

 

A jak zdrowie ogólnie?

 

Ja dzielę pobyty jeśli miałbym sortować wg. łazienek to na 1) mające łazienkę w sali 2) jedna łazienka na dwie sale 3) jedna łazienka na oddział 4) Gdańsk :D

 

Najczęściej opcja 3, potem 2.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, jmk napisał:

Uuu to takie 3 gwiazdki już szpitalne ;)

 

A jak zdrowie ogólnie?

 

Ja dzielę pobyty jeśli miałbym sortować wg. łazienek to na 1) mające łazienkę w sali 2) jedna łazienka na dwie sale 3) jedna łazienka na oddział 4) Gdańsk :D

 

Najczęściej opcja 3, potem 2.

 

A izolatka i własna łazienka? Mi się trafiło jak byłem tydzień w zeszłym roku, bo nie mieli na salach wolnych miejsc :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, jmk napisał:

 

Jak ogladasz? Masz jakas przegladarke czy apke?

Mam League Passa i NBA pozwala na telefonach pobierać mecze. 

 

Oczywiscie z planu nici, bo LP w tych Playoffach to jest zezuncja. I opcje meczów do pobrania były jak już nie byłem w mieszkaniu

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ingenting napisał:

No niestety plusliga z sezonu na sezon leci w dół. Chyba to powiększanie nie wyszło na dobre.

A nie czasem fakt, że skończyło/kończy się pokolenie Wlazłych, Winiarskich i Zagumnych i po prostu poziom poszedł w dół? Co widać też po siatkówce reprezentacyjnej?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzysfiol napisał:

A w Gdańsku co? Wychodek na zewnątrz?

 

O panie... ogółem jedna łazienka na oddział, bez podziału na płeć. Wchodzi do pomieszczania i masz umywalki, a na wprost dwie kabiny z kibelkami - bez zamka. Po lewej drzwi do pomieszczenia z prysznicem, ale raczej nikt tędy nie chodzi, bo pod prysznic wchodzi się z korytarza drugim wejściem. To pomieszczenie też nie ma zamka, jedynie kartkę na sznurku i ją przekręcasz na "zajęte" :D Ogólnie prysznice są... dwa obok siebie, ale w tym samym pomieszczeniu i nie odgrodzone, a w dodatku drugi był w ruinie - wszystkie ściany kabiny zawalone do środka, więc w sumie był używalny tylko jeden, zasłonka na drucie  i odpływ na ziemi ;)

 

 

3 godziny temu, stefan_jaracz napisał:

 

A izolatka i własna łazienka? Mi się trafiło jak byłem tydzień w zeszłym roku, bo nie mieli na salach wolnych miejsc :)

 

Izolatka to jak numer jeden - jedna łazienka na salę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...