Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest najśmieszniejsze w tej idiotycznej ustawie. Pracownicy sklepów takich jak Lidl czy Biedronka którzy mają dobre warunki pracy, umowy o pracę i inne chujstwa mają wolne, a tam gdzie jest wyzysk, praca na czarno albo na śmieciówkach to izi obchodzą :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja pamiętam jak weszło w życie prawo, że w święta z czerwoną kartką mogą być otwarte te sklepy, gdzie sprzedawał będzie tylko właściciel, ewentualnie z rodziną - wybraliśmy się na wycieczkę rowerową i trafiliśmy na miejscowe delikatesy, więc zaszliśmy na lody. Sprzedające dziewczyny dość głośno i wyraźnie zwracały się do najwyraźniej właścicieli per "wujku/ciociu" :D (mogło tak być naprawdę, było to po prostu tak ostentacyjne, że aż komiczne)

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, ajerkoniak said:

No nie wiem, tu mu przyznaje racje, podobnie zresztą pomocnie mi odpowiedziano ;)

 

No sorry :) Masz tu cytat z końca tego posta:

 

Quote

Jeżeli ktoś ma dla mnie jakieś rady, chciałby mi coś odradzić, zasugerować, ma własne przemyślenia czy doświadczenia - wszelkie słowo chętnie przyjmę, bo operuję w zupełnie dla siebie obcym terenie.

 

Całkowicie zmienia wydźwięk późniejszej dyskusji. Wybrał idiotyczne auto, prosi, żeby mu pomóc, ODRADZIĆ, ZASUGEROWAĆ, a potem się piekli. 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Feanor napisał:

 

Jaka jest obecna oficjalna nomenklatura? „Sygnalista”? :lol:

Sygnalista i donosiciel to nie to samo. Donosiciel to ktos, kto dzieki donoszeniu sam czerpie z tego korzysci. Dzieki sygnaliscie inni czerpia korzysci, a nie on sam, dla sygnalistow to oznacza raczej klopoty.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Lucas07 napisał:

Fym tak z ciekawości co sądzisz o Jagiellonii i jej gościnności?

 

Uważam, że to pismo to katastrofa (i to jest opinia zdecydowanej większości kibiców tutaj). I nawet nie chodzi o to, że nie potrafili konkretnie podać, że chodzi o flagi i przez to zaczęły szydery, że nie można będzie mieć koszulki czy szalika, ale sam pomysł zabraniania wnoszenia flag uważam za kretyński. Wszyscy rozumieją, że nikt nie chce powtórki z Gliwic, w sytuacji gdzie każdy punkt jest na wagę złota, ale trzeba pomyśleć zanim się coś takiego odwali. W mediach też cyrk. Z jednej strony info, że Legia wysyła pismo do Komisji Ligi, a z drugiej, że Legia nie ma nic przeciwko temu, żeby flagi na sektor nie trafiły (bo im też zależy na spokoju).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szanuje. Większość fanów Jagi widziałem właśnie podobne wpisy na Pilkawce czy Twitterze. Generalnie to tylko na jednego innego trafiłem, ale o tym gościu serio można nieironicznie napisać, ze ma kompleks stolicy. 

 

Nawet w Poznaniu nigdy takich cyrków nie było, bo potrafiliśmy z Kotła krzyczeć, żeby Legie wpuścić i potem można było się kulturalnie wyzywać :keke: 

 

Każda kolejna próba wyjazdu Legii do Bialegostoku to po prostu ośmieszanie się władz klubu z Podlasia. Jesienna próba rozpruwania flag to była zenuncja. Chodzi pewnie o te stracone flagi, no ale „kumaci” z Jagiellonii chyba wiedza w co się bawią. Tak jak nie pochwalam kradzieży cudzego mienia to w tym środowisku to uchodzi za normę i póki nie dostają zwykli kibice to moim zdaniem w porządku, kumaci wiedza co to za gra i powinni się liczyć z konsekwencjami. 

 

Generalnie szanuje kibiców Jagiellonii za w większości normalne reakcje, bo tak kibicowsko to zawsze ciekawiej jak goście są, zwłaszcza w takich meczach. Zakaz prewencyjny oprawy to tez żenada. Generalnie to moim zdaniem miłym gestem byłby jakiś wyraz solidarności z Młyna Jagiellonii, bo jeśli w Poznaniu można to i w Białymstoku chyba tez. Jeśli można razem opóźniać kolejkę (moim zdaniem kretyństwo, bo nawet jeśli te przepisy są kontrowersyjne to powinni bardziej ludzko prostestowac) to tak samo można wyrazić gest solidarności z rywalem w takiej sytuacji. 

 

Strasznie się jaram 20.05, widziałem każdy mecz Lecha w tym sezonie, ale zawsze w pracy i dopiero na ostatnia kolejkę wziąłem wolne, żeby iść do Kotła. Oby piłkarze tego nie spierdolili, a Legia nie dostała zakazu ;)  

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Lucas07 napisał:

Każda kolejna próba wyjazdu Legii do Bialegostoku to po prostu ośmieszanie się władz klubu z Podlasia

 

I tu popełniasz błąd, który niestety popełnia cała reszta Polski. Trzeba rozróżniać, gdzie rzeczywiście winny jest klub, a gdzie nie. Policja odwala cyrki znacznie częściej. Zakazy też Legia dostaje od KL, a nie od Jagiellonii.

 

10 minut temu, Lucas07 napisał:

Generalnie to moim zdaniem miłym gestem byłby jakiś wyraz solidarności z Młyna Jagiellonii

 

Są do tego przymiarki.

Odnośnik do komentarza

To znaczy może wyolbrzymione. Ostatni wyjazd to chyba nie była kwestia policji, a klubu i ochrony która wynajął? Kwestia próby wymuszenia rozcięcia oprawy. 

 

Wcześniej wiem, ze raz był remont (złośliwi powiedzą, ze to nie przypadek i ponoć(?) specjalnie go rozciągano, żeby ten mecz objąć), raz wojewoda chyba nie wyraził zgody (z tekstu na Weszło wynikało, ze Jagiellonia nie miała nic przeciwko specjalnie), a raz Legia miała zakaz po prostu, choć jeśli mnie pamięć nie myli to do Poznania i na zakazie potrafiono ich raz wpuścić. 

 

Generlanie to pisze z pamięci na podstawie tego co czytałem. Po prostu trochę tych przypadków od momentu zaginięcia flag było. Jesli gdzieś się mylę to chętnie poczytam sprostowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...