Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz na myśli z ta kosa? Po opiniach zwykłych ludzi widać, ze to spory konflikt, bo wystarczy pogadać o takim meczu w obu miastach czy sprawdzić TT choćby. Słyszałem tak randomowo „stara kurwa Lech z Poznania” nad Wisła w Warszawie w czasie posiadówki, jak i „Do nienawiści” na rynku w P-ń i nie były to dni meczowe. Zreszta Poznań-Warszawa wychodzi nad piłkę w rywalizacji etc. 

 

Kumaci pewnie maja jakieś relacje, bo choćby te prostesty wspólne czy jakieś marsze nacjololo. 

 

Mnie trochę martwi i żenuje w meczach z Legia, ze cześć ludzi idzie tylko tak ich wyzywać (od znajomych z Wawy dostałem głosy, ze działa to tez w druga stronę) zamiast kibicować swoim. No ale sam mecz ma niepowtarzalna atmosferę i otoczkę i ten duch rywalizacji czuć ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

Gacek nie pamiętam ile ma lat ale ewidentnie dojrzał. Posty są co raz bardziej przekazane w sposób który nie pozwala na nic poza daniem lajka.

To miłe, ale ja jestem przekonany, że gdybym napisał to samo, co napisałem, jakieś pół roku czy rok temu, to byłyby wyzwiska o przemądrzaniu się czy takie na siłę przekłamania jak w dyskusji z tym kłamczuszkiem o minusach. Nasuwa mi to oczywisty wniosek, że to raczej tacy jak Ty zmądrzeli/dojrzeli. ;)

2 godziny temu, kolek23 napisał:

Poczytaj ostatnią dyskusję w motoryzacji i zmienisz zdanie :keke: 

"Dyskusja" w motoryzacji wyglądała tak:
>Szukam dobrego dania jarskiego, jakieś sugestie? Jestem otwarty na propozycje;
>Zjedz schabowego!! Co za idiota je rzeczy jarskie;
>Dziękuję, ale to nie dla mnie, wolałbym jednak coś jarskiego;
>Co za kretyn, przecież pisałeś, że jesteś otwarty na propozycje!

Łapanie mnie za słówka, że trolling (czyli proponowanie czegoś, co już wcześniej wskazałem jako odrzucone, a co było zupełnie innym od tego, w temacie czego prosiłem o rady) to oferowanie pomocy, o którą sam prosiłem, jest tak głupie, że aż śmieszne.

Meler ma rację, ten temat to straszny rak. Jak widzieliśmy wcześniej stanowi ucieleśnienie pasty o chodzeniu po bułki.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Lucas07 napisał:

Co masz na myśli z ta kosa? Po opiniach zwykłych ludzi widać, ze to spory konflikt, bo wystarczy pogadać o takim meczu w obu miastach czy sprawdzić TT choćby. Słyszałem tak randomowo „stara kurwa Lech z Poznania” nad Wisła w Warszawie w czasie posiadówki, jak i „Do nienawiści” na rynku w P-ń i nie były to dni meczowe. Zreszta Poznań-Warszawa wychodzi nad piłkę w rywalizacji etc. 

 

Kumaci pewnie maja jakieś relacje, bo choćby te prostesty wspólne czy jakieś marsze nacjololo. 

 

Mnie trochę martwi i żenuje w meczach z Legia, ze cześć ludzi idzie tylko tak ich wyzywać (od znajomych z Wawy dostałem głosy, ze działa to tez w druga stronę) zamiast kibicować swoim. No ale sam mecz ma niepowtarzalna atmosferę i otoczkę i ten duch rywalizacji czuć ;) 

 

No o kumatych. U nas np. odwrotnie, my też mieliśmy zgodę z Legią i wiele wspólnych chwil, ale "normalni" też ich nie  lubili ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gacek napisał:

To miłe, ale ja jestem przekonany, że gdybym napisał to samo, co napisałem, jakieś pół roku czy rok temu, to byłyby wyzwiska o przemądrzaniu się czy takie na siłę przekłamania jak w dyskusji z tym kłamczuszkiem o minusach. Nasuwa mi to oczywisty wniosek, że to raczej tacy jak Ty zmądrzeli/dojrzeli. ;)

"Dyskusja" w motoryzacji wyglądała tak:
>Szukam dobrego dania jarskiego, jakieś sugestie? Jestem otwarty na propozycje;
>Zjedz schabowego!! Co za idiota je rzeczy jarskie;
>Dziękuję, ale to nie dla mnie, wolałbym jednak coś jarskiego;
>Co za kretyn, przecież pisałeś, że jesteś otwarty na propozycje!

Łapanie mnie za słówka, że trolling (czyli proponowanie czegoś, co już wcześniej wskazałem jako odrzucone, a co było zupełnie innym od tego, w temacie czego prosiłem o rady) to oferowanie pomocy, o którą sam prosiłem, jest tak głupie, że aż śmieszne.

Meler ma rację, ten temat to straszny rak. Jak widzieliśmy wcześniej stanowi ucieleśnienie pasty o chodzeniu po bułki.

 

31306853_2404663076226156_16323842906729

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gacek napisał:

To miłe, ale ja jestem przekonany, że gdybym napisał to samo, co napisałem, jakieś pół roku czy rok temu, to byłyby wyzwiska o przemądrzaniu się czy takie na siłę przekłamania jak w dyskusji z tym kłamczuszkiem o minusach. Nasuwa mi to oczywisty wniosek, że to raczej tacy jak Ty zmądrzeli/dojrzeli. ;)

 

Dla wszystkich, którzy mieli nadzieję, że Gacek się zmienił :)

  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tio napisał:

Dla wszystkich, którzy mieli nadzieję, że Gacek się zmienił :)

Zasugerowałbym Gackowi aby naprawdę usiadł i przeczytał nie treść, lecz formę wypowiedzi sprzed roku i tej dzisiejszej. Na pewno znajdzie różnice. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja przez takie akcje jak z Alfim czyszcze sobie znajomych na fb. Dzisiaj dwie osoby udostępniły artykuł że szpital nie chce "wydać" dzieciaka, bo jego stan jest spowodowany szczepionkami, które zostały mu podane. Po chwili ktoś rzucił, że szpital po prostu handluje organami. Selekcja robi się sama

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Ja przez takie akcje jak z Alfim czyszcze sobie znajomych na fb. Dzisiaj dwie osoby udostępniły artykuł że szpital nie chce "wydać" dzieciaka, bo jego stan jest spowodowany szczepionkami, które zostały mu podane. Po chwili ktoś rzucił, że szpital po prostu handluje organami. Selekcja robi się sama

Tak, z tymi szczepionkami to bardzo popularna "teoria" u altmedowcow. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...