Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Lucas07 said:

Jak będzie FF to wez przypomnij z dzień wcześniej to postaram się obejrzeć ;) 

 

Ok ;)

 

Ogólnie to zjebałem mocno, bo najpierw sobie załatwiłem wycieczkę na Finał Europa League do Francji (mecz 16.05, bilety mam 15.05-21.05), a dopiero potem ogarnąłem, że FF jest 18-20.05 w Belgradzie :sad:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

Dzięki za wszystkie rady.

 

A, nie napisałem, że będę musiał przejść przez ulicę, ale to może zapytam w osobnym temacie :-k 

Nie za bardzo się znam na przechodzeniu przez ulicę, ale kiedyś mi kolega opowiadał taką historię, która nie ma zbyt wiele wspólnego z Twoim pytaniem, ale się nią podzielę.

Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

Za późno, przeszedłem jak umiałem, bez waszych porad. Pewnie wyglądałem jak totalny amator, ale nie było wyjścia.

Brawo za odwagę! Ja sam od paru lat zabieram się za to, ale boję się, że nie dostanę bułek, bo będę zbyt nieprofesjonalny ;/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...