Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, krzysfiol napisał:

Owszem, to jest śmieszne, że Jezus wysyła nam internet, ale z drugiej strony na większości kościelnych wież w Polsce są nadajniki telefonii komórkowej ;)

Pamietam jak u nas na wsi montowali te nadajniki na kościele i ludzie protestowali, bo się bali że to powoduje raka xd

 

Ach te lata 90.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, lad said:

Pamietam jak u nas na wsi montowali te nadajniki na kościele i ludzie protestowali, bo się bali że to powoduje raka xd

 

Ach te lata 90.

u mnie koleżanka w pracy uważa, że "promieniowanie" z telefonów jest niebezpieczne

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

Pamietam jak u nas na wsi montowali te nadajniki na kościele i ludzie protestowali, bo się bali że to powoduje raka xd

 

Ach te lata 90.

 

To nie tylko lata 90. W jednej z wsi, która leży na terenie parafii, w której pracowałem, chciano zamontować turbiny wiatrowe. Ogólnie dla gospodarzy, na których ziemi by to stało, to byłby czysty zysk, można na tym zarobić naprawdę spore pieniądze. No ale się nie udało, bo powstał komitet antywiatrakowy. Głównym jego argumentem było to, że krowy przestają dawać mleko przez turbiny :iksde: 

 

 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja raz przeżyłem trzęsienie ziemi. Byłem wtedy w gimnazjum, siedziałem w klasie 38, na trzecim piętrze, była chemia. Nagle podręczniki zaczęły same zsuwać się z ławek i spadać :D niezła panika była, ktoś zaśmieszkował: "haha, pewnie trzęsienie ziemi, jak w Los Angeles". Dopiero jak wróciłem do domu, to okazało się, że to rzeczywiście było trzęsienie ziemi. Co ciekawe, osoby, które miały lekcje na niższych piętrach nie poczuły kompletnie nic ;)

Wiki podpowiada, że to było 21 września 2004 roku :)

No i raczej w czasie lekcji stawialiśmy na to, że jakieś niewypały detonują na pobliskim poligonie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...