Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Reaper napisał:

Ja na tym zdjęciu nie rozpoznałem Gilewicza, Michalskiego i Arka Bąka. Tych dwóch pierwszych to nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak wyglądali, gdy grali :-k Oni występowali w kwalifikacjach na mundial 2002?

Chyba Jacka ;)

30 minut temu, Kaczy napisał:

Hajto w cafe futbol xDDDDDDDDDDDDDDDd

Myślałem że go 2 pocisnęła xd

Odnośnik do komentarza

Tam jest i Jacek i Arek.

27 minut temu, Reaper napisał:

Ja na tym zdjęciu nie rozpoznałem Gilewicza, Michalskiego i Arka Bąka. Tych dwóch pierwszych to nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak wyglądali, gdy grali :-k Oni występowali w kwalifikacjach na mundial 2002?

 

Michalski grał w Widzewie. Ale jak coś to nie ma już biletów do końca sezonu na mecze.

 

 

Odnośnik do komentarza

'Strasznie wczoraj zachlałem, paliłem blanty do 5 rano, film mi się urwał jak leżałem w rurze, teraz mnie krzyż napierdala.Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki, mam nagranie Cafe Futbol. Niektórzy mówią że nie można chlać jak ma się nagranie Cafe Futbol, ale to nieprawda, można tylko trzeba wstać rano, na tym polega odpowiedzialność.'

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kuab napisał:

Jebac maratony, dzisiaj jest tez jakis w Warszawie. Niech sobie biegaja po lesie, ktos dostanie zawalu i umrze bo cale miasto nieprzejezdne, no ale fajnie, bo ktos musi sobie pobiegac xD

To samo w Krakowie. W dodatku w zeszłych latach to jakoś mądrzej organizowali, bo drogi były przejezdne, tylko np. jednym pasem na dwupasmówce. W tym roku to zaplanowali tak, że przez fragment biegną jednym pasem dwupasmówki, potem drugim (ciągle w tę samą stronę) i całą drogę zamknęli na pół dnia. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, kuab napisał:

Jebac maratony, dzisiaj jest tez jakis w Warszawie. Niech sobie biegaja po lesie, ktos dostanie zawalu i umrze bo cale miasto nieprzejezdne, no ale fajnie, bo ktos musi sobie pobiegac xD

To MP w Maratonie więc musiało być w mieście

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...