Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, stefan1984 napisał:

Hehe, gość w Jeden z Dziesięciu w finale zdobył ponad 400 punktów, biorąc pytania na siebie, ale go nie wygrał =)

483 nastukał. 

Dobre by było, jakby ten gość po środku został, dwa razy źle odpowiedział i by wygrał z jednym punktem :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ajerkoniak said:

Czubak znowu zrobił dobre menu w Katowicach. Dzień i Noc naprawdę ciekawa opcja, nie za tania, ale zacna. Pączek z paloną białą czekoladą, rokitnikiem i wanilią to jakiś rozpierdol.

Ty kurwa, co Ty robisz że pół dnia albo i więcej w knajpach siedzisz? :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem pisać inżynierkę :D Tzn. jeszcze summary po angielsku zostało.

 

Mniej więcej treść mam zaakceptowaną całą, bo sprawdziła mi już I rozdział i 3/4 drugiego wcześniej. Teraz końcówka II, poprawie w przypisach, bibliografie i zakończenie.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

Skończyłem pisać inżynierkę :D Tzn. jeszcze summary po angielsku zostało.

 

Mniej więcej treść mam zaakceptowaną całą, bo sprawdziła mi już I rozdział i 3/4 drugiego wcześniej. Teraz końcówka II, poprawie w przypisach, bibliografie i zakończenie.

 

Ja dzisiaj napisałem 2k słów analizując wyniki, wstęp i metody napisane, została jeszcze druga połowa wyników i zakończenie. Mam jeszcze miesiąc i do tego naukę do ostatnich 4 egzaminów w maju i wsio.

 

A promotor dużo bardziej się przejmuje potencjalną publikacją, jaka z tego wyjdzie (a raczej nie wyjdzie, bo jest mało nowych rzeczy), i cały czas chce żebym coś zmieniał i poprawiał, ale dałem se już spokój i opisuję to co mam, mimo że delikatnie mówiąc mój model (robię modelowanie matematyczne procesu produkcyjnego leku) nie jest najwspanialszy. Tyle że paradoks polega na tym, że gorszy model można lepiej opisać i przedyskutować, o idealnym ficie na wykresie nie ma co pisać, hehe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

Z drugiej strony tamten ewidentnie chciał mu przykopać... ale masz rację, taka błazenada nie powinna mieć miejsca.

1 godzinę temu, szramek napisał:

Ty kurwa, co Ty robisz że pół dnia albo i więcej w knajpach siedzisz? :D 

To samo chciałem napisać, ale nie chciałem znów wyjść na jakieś hejtera ;) 

 

Godzinę temu, FYM napisał:

Przed chwilą padł milion w "Milionerach". Pytanie było tak banalne, że szkoda gadać. No właściwie to nie tyle pytanie, co trzy błędne odpowiedzi były dziecinnie łatwe do odrzucenia.

Jakiś screen, wideo może masz?

Dobra, odpaliłem FB a tam dosłownie trzeci wpis w feedzie ;) 29497002_1730542593635793_71471369337479

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:
1 godzinę temu, FYM napisał:

Przed chwilą padł milion w "Milionerach". Pytanie było tak banalne, że szkoda gadać. No właściwie to nie tyle pytanie, co trzy błędne odpowiedzi były dziecinnie łatwe do odrzucenia.

Jakiś screen, wideo może masz?

 

no przecież to jest standard, że FYM nie poda źródła :D to jest niesamowite swoją drogą i naprawdę trudno mi się było opanować, żeby nie zwrócić o to uwagi :D 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...